پروژه دیوار سبز مایان دیزل

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز مایان دیزل که در فروردین سال 1402 به دست طراحان و مهندسین سورن بام طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز به متراژ 6.6 متر مربع در ساختمان اداری مایان دیزل واقع در کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج خیابان سپاه اسلام توسط مجموعه سورن بام طراحی و اجرا شد.

اجرائیات پروژه دیوار سبز مایان دیزل

در مرحله اول متخصصین سورن بام به بررسی محل و بازدید دیوار جهت برنامه ریزی برای طراحی و اجرا پرداختند. در ادامه کارشناسان سورن بام به آنالیز شرایط آب و هوایی ساختمان مایان دیزل پرداختند تا در انتخاب گیاهان بتوانند گزینه های مناسبی را به کارفرما ارائه کنند تا در آینده به مشکلاتی ماننده پژمردگی یا بیماری گیاهان بر نخورند.

در مرحله طراحان مجرب و حرفه ای سورن بام با توجه به سلیقه کارفرما به طراحی دیوار سبز پرداختند و پس از ارائه و تغییرات لازم و پس از دریافت نهایی از طرف کارفرما، کارشناسان سورن بام به سراغ خرید گیاهان مناسب برای این دیوار سبز جذاب پرداختند و نمونه ها را به کارفرما ارائه دادند و پس از تایید دریافت تایید نهایی به سراغ مرحله پایانی یعنی اجرای دیوار سبز پروژه مایان دیزل پرداختند.

گیاهان استفاده شده در پروژه دیوار سبز مایان دیزل

در پروژه دیوار سبز مایان دیزل از گیاهان بسیار زیاد با مدل های متنوعی استفاده نشد. در این گرین وال گیاهان ماننده پتوس، برگ انجیری و شفلرا استفاده شده و نمایی بی نظیر و فوق العاده سرسبز به مجتمع اداری مایان دیزل بخشیده است. استفاده از این گیاهان سبب شده تا فضای ساختمان با طبیعت پیوند بخورد و فضایی بسیار جذاب و جنگلی ماننده در ساختمان ایجاد کرده است.

شرکت سورن بام

مجموعه سورن بام که فعالیت حرفه ای و اصلی خود را از سال 1389 به صورت کاملا فعال در حیطه محوطه سازی آغاز کرده و به یکی از معتبر ترین و معروف ترین شرکت های اجرای فضای سبز و المان هایی ماننده آلاچیق، آبنما، دیوار سبز طبیعی و مصنوعی و… تبدیل شده است. تیم مهندسی سورن بام متشکل از طراحان و کارشناسان و مهندسین با تجربه است که آماده همکاری با شما در سر تا سر کشورمان ایران هستند.

در پروژه های اجرایی سورن بام، مهندسین ما با استفاده از متريال درجه یک با کمترین قیمت همواره می کوشند تا بهترین تجربه و خاطره را از فضای سبز خود کسب کنید.برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید و از بخش مشاوره رایگان شرکت سورن بام بهره ببرید.

برای مشاهده اجرای قدم به قدم پروزه های سورن بام می توانید ما را در اینستاگرام به آدرس soren_bam دنبال کنید.

دیوار سبز مایان دیزل 1 دیوار سبز مایان دیزل 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید