پروژه دیوار سبز گیشا

پروژه دیوار سبز گیشا

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز گیشا که در شهریور ماه سال 1402 به دست طراحان و مهندسین سورن بام طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز به متراژ 7.5 متر در یکی از رستوران های فست فودی واقع در خیابان 28 شهابی در منطقه گیشا طراحی و اجرا شد.

مراحل اجرای پروژه دیوار سبز گیشا

در مرحله اول کارشناسان با تجربه شرکت سورن بام به بازدید از محل و آنالیز دیوار و آب و هوای داخل رستوران پرداختند. در ادامه به بررسی فضا و جو ساختمان و دکوراسیون داخلی رستوران پرداختند تا در طراحی و اجرای دیوار سبز هماهنگی با تمام جزئیات ساختمان بر قرار شود. در مرحله بعدی به سراغ طراحی دیوار سبز با توجه به سلیقه کارفرما پرداخته شد و طراحان مجرب سورن بام با طراحی 3 بعدی این دیوار سبز توانستند تایید نهایی را از کارفرما دریافت کنند.

در مرحله بعدی کارشناسان سورن بام با توجه به سلیقه و شرایط بودجه کارفرما به خرید گیاهان پرداختند و پس از دریافت تایید نهایی در مرحله آخر مهندسین سورن بام به اجرای دیوار سبز پروژه گیشا پرداختند.

پروژه دیوار سبز گیشا

گیاهان استفاده شده در پروژه دیوار سبز گیشا

در این گرین وال جذاب و سرسبز از پوشش گیاهی متفاوت و زیبایی استفاده شد و نمایی درجه یک را به فضا الهاق کرد. گیاهان استفاده شده در پروژه دیوار سبز گیشا عبارت اند از: پتوس، شفلرا، برگ انجیری، آگلونما، استنوکاریوس، گروتن، سینگونیوم، اسپاتی فیلوم، پیرومیا و آکسالیس بلک که نمایی بسیار جذاب و جنگلی در این رستوران فست فود ایجاد کرده است.

 

دیوار سبز گیشا 4 1

شرکت خدماتی سورن بام

شرکت خدماتی سورن بام، فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده و امروزه به یکی از فعال ترین و معتبر ترین شرکت های محوطه سازی و اجرای فضای سبز تبدیل شده است. تیم تخصصی سورن بام متشکل از مهندسین و کارشناسان و طراحان حرفه و درجه یک هستند که در پروژه های اجرایی با استفاده از متریال فوق العاده با کمترین قیمت آماده همکاری با شما در سر تا سر ایران هستند.

شرکت سورن بام همواره می کوشد تا برترین تجربه را از فضای سبز و طبیعی خود داشته باشید و از فضای خاکستری و سرد شهری دور باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کسب استعلام قیمت به روز می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید و با کارشناسان سورن بام به صورت رایگان ارتباط بر قرار کنید.

برای مشاهده پروژه های دیگر می توانید شرکت سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

پروژه دیوار سبز گیشا دیوار سبز گیشا 5 1 دیوار سبز گیشا 6 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید