پروژه دیوار سبز جردن

مهدی سلطانی

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز جردن که در مهر ماه سال 1402 به دست طراحان و مهندسین سورن بام طراحی و اجرا شد. دیوار این پروژه به متراژ 8 متر مربع در یکی از ساختمان های خیابان دستگردی منطقه جردن بوده که توسط مهندسین سورن بام طراحی و اجرا شد.

جزئیات اجرایی در پروژه دیوار سبز جردن

در ابتدا کارشناسان سورن بام به محل پروژه رفته و شروع به بررسی و آنالیز دیوار و فضای اجرایی کردند. در ادامه به بررسی شرایط هوای ساختمان پرداختند، تا در حین انتخاب گیاهان فرایند راحت تری را سپری کنند و در ادامه گیاهان دچار بیماری یا پژمردگی نشوند. در ادامه طراحان سورن بام با طراحی یک نقشه 3 بعدی و جذاب و طبیعی از گرین وال با توجه به سلیقه کارفرما طرح نهایی را ارائه کرده و پس از دریافت تایید از کارفرما، کارشناسان سورن بام به خرید گیاهان دیوار سبز پرداختند. در مرحله آخر مهندسین با تجربه سورن بام به اجرای دیوار سبز پرداخته و نتیجه را به کارفرما ارائه کردند.

پروژه دیوار سبز جردن

گیاهان استفاده شده در پروژه دیوار سبز جردن

گیاهان استفاده شده در اجرای دیوار سبز پروژه جردن را می توان به گونه های پتوس، شفلرا و برگ انجیری اشاره کرد که فضایی جنگلی و سرسبز را در فضا ایجاد کرده و فضای داخل ساختمان را با طبیعت پیوند زدند.

دیوار سبز جردن 4 1

مجموعه سورن بام

مجموعه سورن بام که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده و در چند سال اخیر به یکی از معتبر ترین و بهترین شرکت های اجرای محوطه سازی و فضای سبز در ایران تبدیل شده است. مجموعه سورن بام متشکل از مهندسین و کارشناسان و طراحان با تجربه است که آماده همکاری با شما در سر تا سر ایران هستند. تیم سورن بام همواره می کوشد تا با استفاده از متريال درجه یک با کمترین قیمت، بهترین تجربه را از فضا و محوطه برای شما ایجاد کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان و مهندسین سورن بام می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید.

برای مشاهده اجرای قدم به قدم پروژه های سورن بام می توانید این شرکت را در اینستاگرام به آدرس soren_bam دنبال کنید.

دیوار سبز جردن 2 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید