پروژه تراس سبز بوکان

پروژه تراس سبز بوکان

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه تراس سبز بوکان که در خرداد ماه سال 1402 به دست مهندسین سورن بام طراحی و اجرا شد. این تراس سبز به متراژ 35 متر در یکی از برج های مسکونی ر منطقه بوکان نیاوران شهر تهران توسط مهندسین سورن بام طراحی و اجرا شد.

جزئیات پروژه تراس سبز بوکان

در پروژه تراس سبز بوکان در ابتدا مهندسین سورن بام به بازدید از محل پروژه پرداختند و پس از آنالیز و بررسی شرایط محیط اطلاعات لازم را به طراحان با تجربه مجموعه سورن بام انتقال دادند. در مرحله بعد طراحان مجرب سورن بام به طراحی 3 بعدی نقشه پروژه تراس سبز بوکان پرداختند و با توجه به سلیقه های کارفرما،  نقشه پایانی را تحویل داده و تایید کامل را از کارفرما دریافت کردند. در ادامه مهندسین سورن بام به خرید گیاهان و المان های مد نظر پروژه تراس سبز بوکان پرداختند.

اجرای پروژه تراس سبز بوکان

مهندسین سورن بام در پروژه تراس سبز بوکان در ابتدا به دور چینی تراس سبز پرداختند. دور تا دور این تراس را با فلاور باکس های چوبی پر شده از گیاهان شمشاد، ساناز، یوکا، مورد، کاج و افرا قرمز طراحی شده و نمایی فوق العاده در فضای تراس ایجاد کرده است. در ادامه در مرکز تراس یک آلاچیق چوبی که در کف پوش آن از باکس های پر شده از قلوه سنگ های رودخانه ای طراحی و اجرا شد. در ادامه اجرای تراس سبز پروژه بوکان یک کانتر با تمام وسایل آشپزی طراحی و اجرا شده است.

شرکت سورن بام

شرکت سورن بام که کار خود را از سال 1389 به صورت کاملا حرفه ای در حوزه فضای سبز آغاز کرده و در سال های اخیر به یکی از برترین و بهترین شرکت های اجرای محوطه سازی تبدیل شده است. تیم متخصص سورن بام که تشکیل شده از مهندسین و طراحان با تجربه و حرفه ای است همواره می کوشند تا بهترین تجربه را از فضای سبز خود کسب کنید. در پروژه های اجرایی سورن بام از متریال درجه یک با ارزان ترین هزینه استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ها و کسب مشاوره رایگان می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید و با مهندسین سورن بام به صورت رایگان ارتباط بر قرار کنید.

برای مشاهده مراحل اجرای پروژه ها می توانید سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

تراس سبز بوکان 1 تراس سبز بوکان 4 تراس سبز بوکان 6 تراس سبز بوکان 7 تراس سبز بوکان 8 تراس سبز بوکان 9 تراس سبز بوکان 11 تراس سبز بوکان 12 تراس سبز بوکان 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه تراس سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید