پروژه دیوار سبز جنت آباد

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز جنت آباد که در خرداد ماه سال 1402 به دست طراحان و متخصصین سورن بام طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز طبیعی به متراژ 17 که در یکی از ساختمان های داخل منطقه جنت آباد تهران طراحی و اجرا شد.

اجراییات پروژه دیوار سبز جنت آباد

در ابتدا کارشناسان سورن بام به محل پروژه رفتند و از دیوار مدنظر کارفرما بازدید کردند. در قدم بعدی به بررسی شرایط هوای فضای داخل ساختمان پرداختند تا در انتخاب گیاهان دیوار سبز انتخاب های مناسب تر و بهتری داشته باشند. در ادامه به طراحی دیوار سبز پرداخته و نقشه طراحی نهایی را زیر نظر کارفرما تکمیل کردند. سپس به انتخاب گیاهان پرداختند و نمونه های متعددی را در اختیار کارفرما قرار دادند و با توجه به سلیقه کارفرما انتخاب گیاهان پروژه دیوار سبز جنت آباد تکمیل شد. پس از انجام تمام مراحل به سراغ اجرای دیوار سبز پرداخته و با استفاده از فلاورباکس های پر شده از گیاه دیوار سبزی جذاب و بی نظیر را اجرا کردند.

پوشش گیاهی استفاده شده در پروژه دیوار سبز جنت آباد

در پروژه گرین وال جنت آباد از گیاهان سرسبز و جنگلی استفاده شد تا فضای سرد و بی روح دیوار را با طبیعت پیوند بزند. در این پروژه از پوشش گیاهی فوق العاده و سرسبزی استفاده شد که این گیاهان عبارت اند از:

  • پتوس
  • شفلرا
  • انجیری
  • گندمی

شرکت خدماتی سورن بام

مجموعه سورن بام با بیش از 13 سال سابقه در حوزه محوطه سازی با انجام پروژه های متعدد و جذاب امروزه به یکی از معتبر ترین و معروف ترین شرکت های خدماتی فضای سبز تبدیل شده است. در شرکت سورن بام می توانید متريال های فوق العاده با ارزان ترین هزینه ها را مشاهده کنید که می تواند در هزینه پروژه های فضای سبز شما بسیار تاثیر بگذارد. تیم سورن بام تشکیل شده از طراحان و مهندسین مجرب و حرفه ای است که آماده همکاری با شما در سر تا سر ایران هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شمازه 02144277178 تماس بگیرید.

برای مشاهده پروژه های بیشتر می توانید اینستاگرام تیم سورن بام را دنبال کنید.

دیوار سبز جنت آباد 3 دیوار سبز جنت آباد 4 دیوار سبز جنت آباد 5

دیوار سبز جنت آباد 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید