پروژه دیوار سبز مصنوعی رباط کریم

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه ی دیوار سبز مصنوعی رباط کریم در تیر ماه سال 1402 با موفقیت توسط شرکت سورن بام طراحی و اجرا گردید . این پروژه شامل دو دیوار سبز مصنوعی واقع در املاک پایتخت در منطقه ی رباط کریم می باشد . این دیوار های سبز در ابعاد 5.50 متر مربع و 8.10 متر مربع می باشند .

دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 1

مراحل اجرای پروژه دیوار سبز مصنوعی رباط کریم

در ابتدا کارشناسان اجرایی از محل بازدید به عمل آورده و اندازه گیری های لازم را به عمل آوردند . در ادامه این اندازه ها در اختیار طراح مجموعه قرار گرفت تا با توجه به مهارت و تجربه خود و البته در نظر گرفتن سلیقه ی مشتری اقدام به طراحی سه بعدی برای این پروژه بنماید . در مرحله ی بعد طرح در اختیار کارفرما قرار گرفت تا با اعمال نظرات نهایی اقدامات لازم برای ساخت دیوار سبز مصنوعی پروژه رباط کریم صورت گرفت .

 

پوشش گیاهی پروژه دیوار سبز مصنوعی رباط کریم

در پروژه دیوار سبز مصنوعی رباط کریم از پوشش گیاهی بسیار زیادی استفاده شده که گیاهان استفاده شده در این پروژه را می توان به شفلرا، برگ جنگلی، پتوس، حسن یوسف، گل سنگ، برگ توت، برگ پتوس، برگ نعنایی، برگ شمشاد (سبز + زنگی)، پتوس بوته ای و ابلق، گل سنگ (سفید + رنگی)، پاپیتال (ابلق + سبز)، سرخس، برگ انجیری، آکوبا، کروتن، گندمی و برگ نارنج و… اشاره کرد که استفاده از این گیاهان متنوع فضای بسیار جذاب و سرسبزی در املاک پایتخت ایجاد کرده است.

دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 2

شرکت سورن بام

مجموعه سورن بام فعالیت حرفه ای خود را از سال 1389 در حوزه محوطه سازی و اجرای فضای سبز آغاز کرده و امروزه به یکی از شرکت های معتبر و معروف محوطه سازی تبدیل شده است. این شرکت با بهره بری از مهندسین با تجربه و متخصص با استفاده از متریال درجه یک با کمترین هزینه آماده همکاری با شما است. شرکت سورن بام همواره می کوشد تا بهترین عملکرد و بهترین تجربه را برای افراد ایجاد کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت دقیق در رابطه شرایط طراجی و اجرا و استعلام قیمت المان ها می توانید با شماره 02144277178 تماس گرفته و از قسمت مشاوره رایگان شرکت سورن بام بهره ببرید.

برای مشاهده پروژه های انجام شده توسط تیم سورن بام می توانید مجموعه سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 3 دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 4 دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 5 دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 6 دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 7 دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 8 دیوار سبز مصنوعی رباط کریم 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید