پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه

پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه که در مهر 1402 توسط مهندسین و متخصصین سورن بام طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز به متراژ 20 متر در یکی از ساختمان های منطقه الهیه تهران طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز مصنوعی در تعداد 8 عدد باکس بیضی در محوطه خارجی ساختمان طراحی و اجرا شد.

علاوه بر طراحی و ساخت دیوار سبز مصنوعی، قسمت نمای خارجی ساختمان هم با فلاورباکس هایی به همراه گیاه پتوس آویزان شده و منظره ای سرسبز و بی نظیر در خارج ساختمان ایجاد کرده است.

مراحل اجرای پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه

در قدم اول مهندسین سورن بام به مشاهده محل پروژه پرداخته و آن را آنالیز کردند و در قدم دوم به طراحی و انتخاب گیاهان مناسب برای ساخت دیوار سبز مصنوعی پرداختند. در قدم بعدی گیاهان انتخاب شده و گیاهان پیشنهادی از طرف کارفرما بررسی و انتخاب گیاهان زیر نظر کارفرما برای اجرا نهایی شده است. در قدم بعد طراحی گرین وال توسط طراحان با تجربه سورن بام انجام شده و نتیجه آن به کارفرما ارائه داده می شود که پس از تایید نهایی کافرما در قدم آخر  مهندسین سورن بام به محل رفته و به اجرای دیوار سبز مصنوعی پرداختند.

پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه

پوشش گیاهی پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه

در این پروژه از پوشش گیاهی متنوعی استفاده شده  که این پوشش گیاهی را می توان به گیاهانی ماننده شفلرا، برگ جنگلی (برگ موزی، برگ انجیری)، پتوس، حسن یوسف، گل سنگ، برگ توت، برگ پتوس و برگ نعنایی و … اشاره کرد که نمایی بسیار جذاب و فوق العاده را در ساختمان ایجاد کرده است.

پروژه دیوار سبز مصنوعی الهیه

شرکت سورن بام

شرکت خدماتی سورن بام، با بیش از 13 سال سابقه فعال و مفید در حیطه محوطه سازی و اجرای فضای سبز، همواره می کوشد تا بهترین تجربه را برای افراد رقم بزند. در مجموعه سورن بام مهندسین و متخصصین درجه یک و با تجربه ای وجود دارد که آماده همکاری با شما هستند. علاوه بر مهندسین مجرب، در مجموعه سورن بام طراحان بی نظیری وجود دارند که با یک طراحی استاندارد و فوق العاده بهترین تجربه ها را از یک فضای سبز برای شما تداعی می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه های اجرایی و هزینه های المان های فضای سبز می توانید با شماره 02144277178 تماس گرفته و از بخش مشاوره رایگان مجموعه سورن بام بهره ببرید.

برای مشاهده پروژه های بیشتر می توانید اینستاگرام سورن بام را به آدرس soren_bam دنبال کنید.

دیوار سبز مصنوعی الهیه3 دیوار سبز مصنوعی الهیه4 دیوار سبز مصنوعی الهیه5 دیوار سبز مصنوعی الهیه6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید