پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران

پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران در آبان ماه سال 1402 به دست طراحان متخصصین طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز خزه ای به متراژ 15 ذز یکی از ساختمان های مسکونی منطقه نیاوران تهران طراحی و اجرا شد.

مراحل اجرای پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران

در ابتدا کارشناسان با تجربه مجموعه سورن بام به بررسی دیوار پرداختند و شرایط آب و هوایی و وضعیت هوای ساختمان را مورد بررسی قرار دادند. سپس به کارفرما پیشنهاد دیوار سبز خزه ای داده شد و پس از ارائه ایده های طراحی، دیوار سبز خزه ای مورد پذیرش و تایید نهایی کارفرما قرار گرفت. در ادامه طراحان با تجربه سورن بام با توجه به طرح های درخواستی و سلیقه کارفرما به طراحی دیوار سبز خزه ای پرداختند و پس از ارائه طرح و دریافت تایید از کارفرما مهندسین سورن بام به اجرای دیوار سبز خزه ای پرداختند.

دیوار سبز خزه ای نیاوران 2

دیوار سبز خزه ای نیاوران 1

جزئیات پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران

علاوه بر اجرای دیوار سبز خزه ای، با درخواست کارفرما در فضای رو به رویی دیوار سبز خزه ای باغچه ای کوچک طراحی و اجرا شد. در باغچه روبه روی ماس وال از خزه تثبیت شده و درختچه های بن سای و سنگ های صخره ای استفاده شد و نمایی متفاوت و سرسبز و جذاب را در ساختمان ایجاد کرده است.

در پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران از خزه و گیاهان تثبیت شده و تنه درخت بن سای استفاده شده است که استفاده از این گیاهان فضایی جنگلی و سه بعدی و جذابی را در فضا ایجاد کرده است.

دیوار سبز خزه ای نیاوران 6

پوشش گیاهی پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران

در پروژه دیوار سبز خزه ای نیاوران از گیاهان متفاوتی استفاده شد که نام گیاهان استفاده شده در این پروژه عبارت اند از:

  • درخت بن سای
  • سرخس تیکفرن
  • آرالیا
  • سرخس لیفدر سبز و قرمز
  • اکالیپتوس
  • برلینت فرن قرمز

دیوار سبز خزه ای نیاوران 7

شرکت سورن بام

شرک خدماتی سورن بام که فعالیت خود را از سال 1389 در هدف گسترش فضای سبز در میان فضای شهری آغاز کرده و به یکی از معتبر ترین شرکت های اجرای محوطه سازی در ایران تبدیل شده است. شرکت سورن بام متشکل شده از کارشناسان، مهندسین و طراحان متخصص و یا تجربه است که همواره می کوشند تا با استفاده از برترین مصالح بهترین کیفیت را به افراد ارائه دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید و با کارشناسان سورن بام به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید شرکت سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیوار سبز خزه ای نیاوران 3 دیوار سبز خزه ای نیاوران 4 دیوار سبز خزه ای نیاوران 5 دیوار سبز خزه ای نیاوران 8 دیوار سبز خزه ای نیاوران 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید