پروژه دیوار سبز بانک صادرات

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز بانک صادرات که در اردیبهشت سال 1402 به دست مهندسین و طراحان سورن بام طراحی و اجرا شد. این دیوار سبز به متراژ 9 متر در ساختمان بانک صادرات واقع در میدان امام خمینی در دفتر مرکزی شاپرک طراحی و اجرا شد.

اجراییات پروژه دیوار سبز بانک صادرات

در مرحله اول کارشناسان سورن بام به بررسی ساختمان و آنالیز دیوار و فضای داخل ساختمان برای شرایط اجرا پرداختند. در ادامه طراحان سورن بام با تجربه بالای خود و سلیقه کارفرما، نقشه اجرایی دیوار را به صورت 3 بعدی طراحی کردند و پس از ارائه طراحی به کسب تاییدیه اصلی دست یافتند. در قدم بعدی به انتخاب گیاهان مناسب برای اجرای دیوار سبز زیر نظر کارفرما پرداختند و پس از پیشنهادات و دریافت تایید از کارفرما به سراغ زهکشی و مراحل اجرایی دیوار سبز پرداختند.

پوشش گیاهی پروژه دیوار سبز بانک صادرات

در این دیوار سبز که به متراژ 9 متر بوده از 3 نوع گیاه استفاده شده است. گیاهان استفاده شده در پروژه دیوار سبز بانک صادرات را می توان به پتوس سبز، پتوس ابلق و پتوس نئون اشاره کرد که فضایی سر سبز و بسیار جذابی را در ساختمان ایجاد کزده است.

شرکت خدماتی سورن بام

شرکت سورن بام با بیش از 13 سال سابقه در حوزه اجرای فضای سبز در سالهای اخیر به یکی از معتبر ترین و معتمد ترین شرکت های حوزه محوطه سازی تبدیل شده است. مجموعه سورن بام متشکل از طراحان و کارشناسان و مهندسین با تجربه و مجربی است که همواره می کوشند تا افراد بهترین تجربه را نسبت به فضای سبز خود داشته باشند.

در پروژه های اجرایی مجموعه سورن بام از متريال درجه یک با منصفانه ترین قیمت استفاده می شود که سبب شده تا افراد زیادی برای همکاری و طراحی فضای سبز خود شرکت سورن بام انتخاب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت استعلام قیمت می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید و از بخش مشاورره رایگان سایت بهره ببرید.

برای مشاهده پروژه های اجرا شده بیشتر توسط تیم سورن بام می توانید این شرکت را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیوار سبز بانک صادرات 2 دیوار سبز بانک صادرات 3 دیوار سبز بانک صادرات 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید