تجهیزات و فروش دیوار های سبز

تجهیزات و فروش دیوار های سبز ، دیوار های سبز یک فضای سبزی را در محیط ایجاد کرده و فضای خشک و بی روحی که توسط بتن ، فولاد ، شیشه کار شده اند را از بین برده و طبیعت زیبا را در محیط های ما به ارمغان می آورند . برای ساخت یک دیوار سبز زیبا که همانند دیوار های سبزی که به صورت طبیعی رشد کرده اند ، نیازمند تجهیزات زیر می باشیم .

تجهیزات و فروش دیوار های سبز :

  • پنل و یا استراکچر (استند ) مخصوص دیوار سبز
  • فلاور باکس یا همان گلدان های مخصوص دیوار سبز
  • تجهیزات سیستم آبیاری اتوماتیک
  • فیلتر : از لایه های فیلتراسیون جهت جلوگیری از گرفتگی منفظ هایی که در داخل گلدان ها تعبیه شده است استفاده می شود و عبور آب به راحتی انجام می شود .
  • زهکش : استفاده از یک لایه زهکش جهت ممانعت از هدر رفتن آب انجام می شود .

طریقه نصب تجهیزات دیوار سبز :

در مرحله اول به زیر ساخت دیوار مربوطه می پردازیم ، که باید با عایق های مخصوص دیواری که به ساخت دیوار سبز  اختصاص داده شده است را کاملا عایق بندی می کنیم ، تا از نفوذ آب به سطح دیوار جلوگیری شود ، اینکار در چند  مرحله صورت می گیرد تا از نفوذ هرگونه نشتی آب اطمینان حاصل نماییم .

در مرحله بعد به مساحت استندها و یا همان استراکچر می پردازیم ، ابعاد استندها بر مبنای ابعاد دیواری که به ساخت دیوار سبز  اختصاص داده شده است دارد و ابعاد آن می تواند متغیر باشد ، پس از ساخت استرکچرها آن ها بر روی دیوار نصب می شود پس از اطمینان از محکم بودن استراکچر بر روی دیوار فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز که تولید شرکت سورن بام می باشد می پردازیم و در مرحله آخر به کاشت گیاهان و نصب سیستم آبیاری اتوماتیک  می پردازم  ، تا گیاهان در زمان مشخص به صورت خودکار صورت می گیرد.

ابعاد فلاور باکس و یا ( گلدان ) :

گلدان و یا همان فلاور باکس های دیوار سبز که تولید شرکت سورن بام می باشد  ، در ابعاد  14*18*33 می باشند که دارای حجم زیادی از خاک را در خود اختصاص می دهند و گیاهان فضای کافی برای رشد را دارند .