فضای دود آلود شهر ها باعث شده است که بیشتر از همیشه به دنبال راهی برای زیباتر و سالم تر کردن فضای محیط اطرف خودمان باشیم. دیوار سبز یکی از همان انتخاب هایی است که می تواند شور و نشاط تازه ای را به فضای خانه و محل کار افراد ببخشد . دیوار سبز علاوه بر زیبایی که برای محیط به ارمغان می آورد موجب تصفیه هوا نیز می شود. یکی از پروژه های دیوار سبز اجرا شده توسط شرکت سورن بام دیوار سبز روف گاردن فرشته می باشد.

"<yoastmark

دیوار سبز روف گاردن فرشته

روف گاردن فرشته یکی از پروژه های تمام شده ی اخیر شرکت سورن بام محسوب می شود . از لحاظ اجرایی تمام المان های کامل محوطه سازی را از قبیل : آلاچیق ، پرگولا ، دیوار سبز ، فلاور باکس و … را در بردارد و یکی از المان هایی که با تایید نهایی و سلیقه کارفرمای محترم این پروژه مورد اجرا قرار گرفت دیوار سبز طبیعی بود . در ابتدا تیم اجرایی شرکت از نصب استراکچر فلزی که زیرسازی دیوار سبز محسوب می شود شروع کردند و با اندازه گیری های که از قبل توسط کارشناسان انجام شده بود از 195 فلاور باکس استفاده کردند که این فلاور باکس ها با قرار گیری کنار یک دیگر روی این سازه فلزی نصب شدند و در آخر درون این فلاور باکس ها با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی که این بام سبز داشت گل هایی مانند ناز ، برگ بیدی ، اسطوخودوس ، شمشاد و …کاشته شد .

دیوار سبز طبیعی فرشته

دیوار سبز طبیعی فرشته

"<yoastmark

"<yoastmark

سوالات متداول دیوار سبز روف گاردن فرشته

  1. مزایای دیوار سبز طبیعی چیست ؟

1.مزایای دیوار سبز طبیعی چیست ؟

  •  اجرا و طراحی این دیوار سبز علاوه بر زیبایی که در این روف گاردن برای افراد ساختمان ایجاد کرده به زیباسازی فضای شهری هم کمک بزرگی کرده است .
  •  اجرای دیوار سبز طبیعی به تصفیه هوا محیط کمک می کند .
  • طراحی این دیوار سبز ارزش ملک را بالاتر می برد .

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید.