دیوار سبز روف گاردن فرشته امروزه فضای دود آلود شهرها باعث شده است که بیشتر از همیشه به دنبال راهی برای زیباتر و سالم تر کردن فضای اطراف محیط خودمان باشیم ، دیوار سبز یکی از انتخاب هایی است که می تواند شور و نشاط تازه ای را به فضای خانه و محل کار افراد ببخشد و علاوه بر جذابیت و زیبایی که برای محیط که ارمغان می آورد باعث تصفیه هوا هم می شود . دیوار سبز سازه ای عمودی هستند که به صورت پوسته ی سبز از انواع گیاهان طبیعی شامل گل ها و برگ ها و …. می توانند در یک محیط کاشت خاک اجرا شوند و به نمای داخلی ساختمان ومحیط اطراف خود زیبایی ببخشند که یکی از پروژه های اجراشده دیوار سبز روف گاردن فرشتهفرشته می باشد .

"<yoastmark

دیوار سبز روف گاردن فرشته

روف گاردن فرشته یکی از پروژه های تمام شده اخیرا ، شرکت سورن بام محسوب می شود که از لحاظ اجرایی تمام المان های کامل محوطه سازی را از قبیل : آلاچیق ، پرگولا ، دیوار سبز ، فلاور باکس و … در بردارد و یکی از المان هایی که با تایید نهایی و سلیقه کارفرما محترم این پروژه مورد اجرا قرار گرفت دیوار سبز طبیعی بود . در ابتدا تیم اجرایی شرکت از نصب استراکچر فلزی که زیرسازی دیوار سبز محسوب می شود شروع کردند و با اندازه گیری که از قبل توسط کارشناسان انجام شده بود از 195 فلاور باکس استفاده شد که این فلاور باکس ها با قرار گیری کنار یک دیگر روی این سازه فلزی نصب شدند ودر آخر درون این فلاور باکس ها با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی که این بام سبز داشت از گل هایی مانند ناز ، برگ بیدی ، استخدوس ، شمشاد و … استفاده شد .

دیوار سبز طبیعی فرشته

دیوار سبز طبیعی فرشته

"<yoastmark

"<yoastmark

سوالات متداول دیوار سبز روف گاردن فرشته

  1. طراحی دیوار سبز طبیعی چه تاثیری دارد ؟

1. مزایای دیوار سبز طبیعی چیست ؟

  • اجرا و طراحی این دیوار سبز علاوه بر زیبایی که در این روف گاردن برای افراد ساختمان ایجاد کرده به زیباسازی فضای شهری هم کمک بزرگی کرده است .
  • اجرای دیوار سبز طبیعی به تصفیه هوا محیط کمک می کند .
  • طراحی این دیوار سبز ارزش ملک را بالاتر می برد .