شما اینجا هستید : خانه -> نور, نورپردازی -> تجهیزات نورپردازی فضای سبز

تجهیزات نورپردازی فضای سبز

تجهیزات نورپردازی فضای سبز ،نورپردازی فضای سبز همانند نورپردازی فضای داخلی بسیار حائز اهمیت است  . نورپردازی به عنوان یک عنصر مهم در فضای سبز به شمار می آید ،  زیرا  تاثیر بسیاری در دید بیننده و جلوه بخشیدن به فضا دارد و زیبایی فضا را چندین برابر می کند . نورپردازی باید هماهنگ با دیگر اجزاء ساختمان باشد .

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای تجهیزات نورپردازی فضای سبز، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط و روف گاردن ، دیوار سبز ، نمای ساختمان و…فعالیت دارد  و انواع آبنما ها همراه با نورپردازی  را طبق سلیقه شما اجرا می کند.

 

مزایای مهم  تجهیزات نورپردازی فضای سبز و عملکرد:

۱- ایجاد ظاهر زیبا .

۲- ایجاد امنیت در محوطه و خانه .

۳- ایجاد امنیت شخصی .

ظاهر:

نورپردازی علاوه بر زیبایی در  محوطه سازی ، موجب می شود المان های بکار رفته در محوطه قابل رویت شوند و ایجاد ظاهر زیبا و حفظ امنیت در شب می شود .

امنیت خانه:

نورپردازی در فضای مختلف محوطه موجب شده تا فضا روشنایی کافی در تمامی قسمتهای محوطه ایجاد شود و خانه کمتر در معرض سرقت و … باشد.

چراغهای روشنایی بیرونی خانه شما باعث میشود که خانه کمتر در معرض جرایمی مانند سرقت باشد.

امنیت شخصی:

امنیت یکی دیگر از عملکرد نورپردازی به شمار می آید زیرا هنگام رفت و آمد در شب موجب جلوگیری از خطرات سقوط از  پله ، استخر و …. و آسیب دیدگی ها می شود.

وظایف مهم نورپردازی:

۱-نشان دادن زیبایی های فضا.

۲-اضافه کردن زیبایی به محیط با نور و سایه.

کنتراست:

یکی از نکات مهم نورپردازی ایجاد کنتراست در فضاست.نورپردازی فقط به معنای روشن کردن فضا نیست بلکه تاریک نگه داشتن بعضی نقاط نقش مهم دارد و جلوه ی اشیای روشن را دو چندان میکند.

انواع وسیله های مورد استفاده در نورپردازی:

۱-لامپ های ال ای دی

۲-چراغ های دیواری

۳-حس گر های حرکتی

۴-چراغ های دیواری

۵-چشم انداز روشنایی

۶-چراغ های ریسه ای

۷-چراغ چشم انداز

۸-پایه فلاش

۹-چراغ های خورشیدی

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط، باغچه ، روف گاردن ، آلاچیق ، انواع آبنما ، فلاور باکس و… فعالیت دارد وهمچنین در  تولید فلاور باکس های دیوار سبز به طور تخصصی فعالیت داشته و ارائه دهنده دیوار سبز های فلاور باکسی یا مدولار از صفر تا صد می باشد ، همچنین انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، بتنی ، سنگی و . . . و انواع آبنما ها همراه با نورپردازی  را طبق سلیقه شما اجرا می کندشرکت سورن بام  تولید کننده  پنل های دیوار سبز و سنگ های رودخانه ای نیز می باشد  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.