شما اینجا هستید : خانه -> فلاورباکس -> فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس ها یا جعبه گل ، محفظه ای توخالی است که آن را با خاک مناسب پر کرده و به عنوان فضای مناسب از آن به عنوان پرورش گل و گیاهان استفاده می کنند . تنوع در فلاور باکس ها این امکان را به افراد می دهد تا در هر ابعاد و اندازه ای که نیازشان هست طراحی و اجرا شوند که فلاورباکس های روف گاردن فرشته یکی از پروژه های شرکت به حساب می آید .

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

انواع فلاورباکس های اجرا شده در روف گاردن فرشته

۱٫ فلاورباکس فلزی

مشخص است برای ساخت فلاورباکس فلزی ، از فلز استفاده می شود ولی فلز در برابر رطوبت آسیب پذیر می باشد  و دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود ، از این رو فلاور باکس ها را با رنگ آمیزی در مقابل رطوبت عایق می کنند . در روف گاردن فرشته با توجه به سلیقه کارفرما و با تایید نهایی طرح های شرکت سورن بام مبنی بر این قرار شد که از فلاور باکس فلزی استفاده شود .

اجرای فلاورباکس فلزی

تیم اجرایی شرکت در ابتدا با اندازه گیری از محوطه و فضا ، ابعاد و اندازه مشخص فلاور باکس ها را در آوردند و بعد از اندازه گیری و ساخت فلاور باکس ها شروع به رنگ آمیزی کردن  و زدن عایق مخصوص آن ها کردند چون فلاور باکس هایی که قرار بود استفاده شود در محیط باز روف گاردن قرار داشت و امکان آسیب پذیری آن ها بسیار زیاد بود . بعد از مرحله رنگ کردن و عایق بندی تیم ما به زه کشی داخل فلاور باکس پرداختند که این زه کشی به گیاهانی که قرار است داخل این فلاور باکس ها کاشته شوند و رشد کنند کمک می کند ، در مرحله بعد لایه فیلتر را چسباندند و با ریختن پوکه و خاک در کف فلاور باکس ها در انتها به کاشتن گیاهان پرداختند .

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

۲٫  فلاورباکس چوبی 

در طراحی و اجرای فلاور باکس چوبی ، در اصل چوب به عنوان روکش و کاور استفاده می شود ، چون چوب در مقابل رطوبت از دوام بالایی برخوردار نیست برای طراحی و اجرای فلاور باکس های چوبی با مصالح دیگر ترکیب می شود .

اجرای فلاورباکس چوبی 

در روف گاردن فرشته تمام فلاور باکس های چوبی که اجرا شده است با جزیئات همان فلاور باکس فلزی طراحی گردیده فقط از چوب پلاست به عنوان کاور و روکش روی فلاور باکس ها استفاده شده است . استفاده از چوب پلاست به عنوان روکش به دلیل هم خوانی که با دیگر المان های محوطه سازی روف گاردن دارد در دید بصری جلوه خاص و زیبایی را به محیط القا می کند .

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

فلاورباکس های روف گاردن فرشته

سوالات متداول فلاورباکس های روف گاردن فرشته

۱٫ فلاورباکس چه کاربردی دارد ؟

  • کمک به زیبا سازی فضای شهری
  • باعث پرورش گل و گیاه و افزایش تولید اکسیژن می شود
  • ایجاد حس آرامش و طراوت در محیط اطراف
  • زیباسازی فضاهای پرت

 

مجموعه : فلاورباکس


مجموعه های دیگر

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x