آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز, دیوار سبز مصنوعی -> دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی ، شرکت سورن بام با کیفیت بسیار بالا در زمینه  دیوار سبز مصنوعی فعالیت کاملا حرفه ای و تخصصی را انجام می دهد و پروژه های بسیاری را در این زمینه طراحی و اجرا کرده است .

از پروژه های دیوار سبز مصنوعی می توان به دیوار سبز آوا سنتر واقع در خیابان اقدسیه تهران اشاره کرد ، که یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین دیوار سبز های مصنوعی  ایران می باشد .چمن مصنوعی نیز از دیگر فعالیت های شرکت سورن بام می باشد .دیوار سبز های مصنوعی را به روش کاملا علمی و با متد روز دنیا انجام می دهیم .

تعریف دیوار سبز مصنوعی :

پنل های از پیش ساخته می باشند که می توان در هر ابعاد و  متریالی آن ها را طراحی و اجرا کرد ، دیوار سبز های مصنوعی به دو صورت قابل اجرا می باشند : دیوار سبز های پنلی ، دیوار سبز های شاخه ای ، گیاهان در دیوار سبز مصنوعی از تنوع بالایی برخوردار می باشند .

دیوار سبز های مصنوعی اجرا شده توسط شرکت سورن بام عبارتند از :

  • فلاورباکس های مصنوعی رستوران گلوریا ( واقع در خیابان پیروزی )
  • دیوار سبز مصنوعی مجموعه ورزشی
  • دیوار سبز های مصنوعی و فلاورباکس های تالار و رستوران صراحی
  • پنل های دیوار سبز مصنوعی اجرا شده در سالن آرایشی
  • دیوار سبز مصنوعی شاخه ای اجرا شده سالن بدنسازی

دیوار سبز مصنوعی شرکت سورن بام :

مجموعه های زیادی هستند که شرکت سورن بام در این زمینه پروژه دیوار سبز را اجرا کرده است. امیدواریم که بتوانیم در سال جدید همین روند را ادامه داده و جز شرکت های پیشرو در این زمینه باشیم. مجموعه سورن بام با کادری مجرب و کارآزموده و همچنین تیم طراحی متخصص در زمینه طراحی دیوار سبز مصنوعی با ایده های نو در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد.

اهمیت گل های مصنوعی در دیوار سبز :

امروزه گل های مصنوعی جایگاه و اهمیت ویژه ای در دکوراسیون دارند و مزایای بسیار زیادی دارند. گل و گیاه طبیعی دارای مشکلاتی چون آبیاری کود دادن و انتخاب جای مناسب برای جذب نور کافی آفتاب دارند که همگی برای عده ای از مردم کاری وقت گیر است؛ گل و گیاه مصنوعی می تواند جایگزینی مناسب برای گیاهان طبیعی باشد. گل و گیاه مصنوعی هزینه کمتری دارند و نیاز به مراقبت کمتری نسبت به گیاهان طبیعی دارند، همینطور طول عمر بیشتری دارند و در خانه سریع تبدیل به یک وسیله دکوری زیبا می شوند.

طراحی دیوار سبز مصنوعی :

با وجود این مزایای دیوار سبز مصنوعی باز هم گل و گیاه طبیعی جایگاه خاص خود در طراحی فضای سبز را دارد و توصیه می شود حد الامکان از گل و گیاهان طبیعی استفاده شود زیرا آن طراوت و شادابی که گیاهان طبیعی به فضا می دهند را گیاهان مصنوعی قادر به انجام آن نیستند. در آخر باید دانست اگر می خواهید بیشترین کارایی و زیبایی از گل و گیاهان مصنوعی را بگیرید، باید به سادگی آن اهمیت بدهید و بهتر فقط از رنگ سبز استفاده نکنید و چند رنگ را با رنگ سبز ترکیب کنید.

شرکت سورن بام با تیم متخصص و کارشناسان مجرب خود در زمینه معماری منظر فعالیت های بیشماری انجام داده اند و در زمینه محوطه سازی باغ، ویلا، فضای سبز، دیوار سبز ، روف گاردن و…. فعالیت های بیشماری دارد و همچنین در ساخت و اجراء انواع آبنما، فلاور باکس، آلاچیق، پرگولا و…. فعالیت دارد.


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت