پروژه دیوار سبز مصنوعی شهرک غرب

دیوار سبز مصنوعی شهرک غرب

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه دیوار سبز مصنوعی شهرک غرب که در فروردین سال 1401 به دست طراحان و متخصصان با تجربه سورن بام طراحی و اجرا شد. دیوار انتخاب شده در این پروژه به متراژ 2.5 در 3 متر یود که نمایی فوق العاده جذاب در تراس یکی از ساختمان های مسکونی منطقه شهرک غرب تهران ایجاد کرده است.

"طراحی

مراحل اجرایی پروژه دیوار سبز مصنوعی شهرک غرب

در مرحله اول کارشناسان سورن بام به بررسی و بازدید دیوار مد نظر کارفرما پرداختند. سپس در مرحله بعدی طراحان سورن بام با توجه به سلیقه کارفرما یک نقشه به صورت 3 بعدی از این دیوار سبز طراحی کرده و پس از دریافت تایید نهایی توسط کارفرما به سراغ انتخاب گیاهان مصنوعی پرداخته شد. پس از انتخاب و خرید گیاهان به مرحله نهایی، یعنی ساخت دیوار سبز مصنوعی پرداخته شد و نمایی بی نظیر در تراس این ساختمان مسکونی ایجاد کزدند.

گیاهان استفاده شده در پروژه دیوار سبز مصنوعی شهرک غرب

در طراحی و انتخاب گیاهان پروژه دیوار سبز مصنوعی شهرک غرب، با توجه به سلیقه کارفرما و تاییدیه نهایی توسط او گیاهانی ماننده برگ پهن، سرخس، لیندا، گندمی، پتوس، پاپیتال، دیفن، برگ فلفلی، برگ آناناسی و برگ انجیری و… انتخاب و اجرا شد. این دیوار سبز مصنوعی نمایی بسیار متفاوت و جنگلی را در محیط تراس ایجاد کرده و تراس این واحد را با تمام تراس های دیگر مجتمع متمایز ساخته است.

مجموعه سورن بام

شرکت سورن بام که فعالیت حرفه ای و اصلی خود را از سال 1389 آغاز کرده، در سالهای اخیر به یکی از محبوب ترین و معروف ترین شرکت های اجرای فضای سبز و محوطه سازی تبدیل شده است. در تیم سورن بام می توانید مهندسین و طراحان و کارشناسان حرفه ای و با تجربه را مشاهده کنید که در پروژه های خود از با کیفیت ترین متریال ها با کمترین هزینه استفاده می کنند. برای دریافت استعلام قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان از تیم سورن بام می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید.

برای مشاهده پروژه های به روز و مراحل انجام پروژه ها می توانید سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

طراحی گرین وال مصنوعی شهرک غرب

طراحی گرین وال مصنوعی شهرک غرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید