آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوار سبز شرکت نان سحر

دیوار سبز شرکت نان سحر

دیوار سبز شرکت نان سحر، واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر قرار گرفته است .دیوار سبز شرکت نان سحر توسط کارشناسان ، مهندسین مجرب و کار آزموده شرکت سورن بام یه صورت کاملا تخصصی انجام شده است  . شرکت سورن بام با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت های چشمگیری دارد  و در زمینه ساخت و طراحی انواع دیوار های سبز فعالیت های بیشماری انجام داده است .

ابعاددر نظر گرفته شده دیوار سبز :

دیوار سبز شرکت نان سحر در داخل دفتر مدیریت قرار گرفته است که  ابعاد دیوار اختصاص داده شده ۵*۴  است که ابعاد کلی آن به متر مربع  ۲۰ متر مربع می باشد .

طریقه اجرای دیوار سبز :

در مرحله اول محل مورد نظر را کاملا با عایق های مخصوص عایق بندی کرده و از نفوذ آب به دیوار اطمینان حاصل پیدا کرده ، سپس استرکچری را که از قبل در ابعاد مشخص  آماده شده است را بر روی دیوار نصب می کنیم و از محکم بودن آن بر روی دیوار اطمینان حاصل پیدا کرده و پس از آن فلاور باکس های مخصوص گرین وال که تولید شرکت سورن بام می باشد را بر روی استراکچر نصب

می کنیم .در مرحله آخر سیستم آبیاری اتوماتیک نصب می شوند تا آبیاری به صورت اتوماتیک آبیاری در زمان تعیین شده آبیاری صورت گیرد .

گیاهان در نظر گرفته  شده دیوار سبز شرکت نان سحر:

  1. گیاه گندمی .
  2. گیاه پیتوس .
  3. گیاه برگ بیدی .

شرکت سورن بام در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت های بیشماری دارند و در این زمینه فعالیت های بیشماری انجام داده است ، فعالیت های شرکت  سورن بام  شامل :طراحی و اجراء روف گاردن ، محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، دیوار سبز ، فلاور باکس ، آبنما ، برکه و چشمه های مصنوعی ، نصب سیستم آبیاری قطره ای ، نصب سیستم مه پاش و … از جمله فعالیت های شرکت سورن بام می باشند .

 

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت