آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> آبنما -> آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد ،  واقع در خیابان سعادت آباد می باشد . در مرحله اول کارشناسان شرکت سورن بام به صورت رایگان  از فضا بازدید کرد و ابعاد و اندازه فضا را به صورت کاملا تخصصی محاسبه می شود ، وطبق محاسبات انجام شده برآورد هزینه انجام شده و پیش فاکتوررا در اختیار کارفرما قرار داده و پس از تایید پیش فاکتور اطلاعات را در اختیار گروه اجرایی قرار داده تا طبق محاسبات انجام شده به ساخت آبنما  اقدام نمایند .

محل قرار گیری آبنما شیشه ای :

آبنما شیشه ای  در قسمت ورودی فضای اداری در نظر گرفته شده است که علاوه بر زیبایی فضا جدا کننده فضای ورودی ( سالن انتظار ) و فضای اداری می باشد .

ابعاد آبنما :

ابعاد آبنما شیشه ای در ابعاد ۲٫۵۰*۱٫۲۰ می باشد که اطراف آن را با روکش استیل پوشش داده شده است که جلوه ویژه ای به فضا داده و هماهنگ با فضای اطراف دارد .

نحوه اجراء آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد :

در ابتدا فضایی را که برای اجراء آبنما در نظر گرفته شده است را با عایق های مخصوص عایق بندی کرده و سپس لوله های آب و پمپ را در محل تعیین شده نصب می شوند و در مرحله آخر شیشه بر روی باکس استیل که پمپ و لوله کشی داخل آن قرار گرفته نصب می شود و در مرحله نهایی نورپردازی و ریزش آب تنظیم می شوند .

آبنما ها علاوه بر فضاهای داخلی در فضاهای بیرونی نیز کاربرد داشته به طور مثال در محوطه سازی فضای سبز ، محوطه باغ ، ویلا ، حیاط ، روف گاردن ، تراس سبز ، باغچه  و … آبنما ها می توانند به صورت ترکیبی با المان دیگری مانند : دیوار سبز قابل اجراء می باشند.  شرکت سورن بام در ساخت انواع آبنما فعالیت های بیشماری داشته همچنین در تولید انواع فلاور باکس های و پنل های دیوار سبز نیز فعالیت میکند .

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت