شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز مصنوعی -> دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

پروژه دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی بهداشتی  واقع در خیابان سعادت آباد ، پیام شمالی ، کوچه ۷ ، پلاک ۱۹ می باشد .

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی بهداشتی  :

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی بهداشتی ، برای طراحی فضاهای داخلی المان ها و عناصر بسیاری وجود دارند که زیبایی فضا را افزایش دهد ، از جمله المان هایی می توانیم به آبنمای خانگی و یا مجسمه ها تزیین نورپردازی و عوامل دیگر اشاره کنیم ، یکی از المان هایی که می توانیم حس طبیعت را در فضا های داخلی القا کنیم دیوار های سبز می باشد که قابل اجرا در فضاهای داخلی و خارجی می باشند .

دلیل استفاده از گیاه مصنوعی  :

کارشناسان شرکت سورن بام از فضا بازدید به عمل آورده و بر مبنای شرایط اقلیمی و کمبود نور استفاده از گیاهان دیوار سبز مصنوعی مورد تایید قرار گرفته که این مبحث را با کارفرما در میان گذاشته و پس از تایید طرح و گیاه  طرح مورد نظر با گیاهانی که کارفرما انتخاب نموده اجرا گردیده .

انواع دیوار سبز :

  • دیوار سبز مصنوعی

  • دیوار سبز طبیعی

در اجرای دیوار سبزها انتخاب هر یک از گزینه ها بستگی به شرایط محیط دارد . دیوار سبز شرکت بازرگانی آرایشی و بهداشتی بر حسب شرایط محیط از نوع دیوار سبز مصنوعی می باشد.

ابعاد اجرا شده در این شرکت ۱٫۸۰*۲ می باشد که حدود ۴ متر مربع می باشد .

گیاهان استفاده شده در دیوار سبز شرکت بازرگانی آرایشی و بهداشتی  :

دیوار سبز مصنوعی به ۲ صورت ، شاخه ای و پنلی اجرا می شود که هر یک نحوه اجرای متفاوتی را دارند .

  • گیاه پتوس سبز

  • گیاه پتوس ابلق

نحوه اجرای دیوار سبز مصنوعی شاخه ای :

در ابتدا استراکچری در ابعاد ۴ متر مربع ساخته شده و بر روی دیوار نصب گردیده ، سپس زیر ساخت آن را با متریال مخصوص پوشانده و گیاهان پتوس در دیوار سبز  به صورت ترکیبی بر روی آنها نصب گردیده و در نهایت برای جلوه بخشیدن به آن از نورپردازی استفاده شده است .


مجموعه های دیگر

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x