توضیحات

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی بهداشتی ، برای طراحی فضاهای داخلی المان ها و عناصر بسیاری وجود دارند که زیبایی فضا را افزایش دهد ، از جمله المان هایی که می توانیم به آن اشاره نماییم ، آبنما و یا مجسمه های تزیینی، نورپردازی و موارد دیگر می باشد ، یکی از المان هایی که می توانیم به وسیله آن حس طبیعت را در فضاهای داخلی القا کنیم ، دیوار های سبز می باشند که قابل اجرا در فضاهای داخلی و خارجی هستند .دیوارهای سبز مصنوعی به علت وزن پایین، و قیمت مقرون به صرفه بودن و نگهداری آسان وراحت آن و نیاز نداشتن این نوع دیوارها به نور خورشید و آبیاری ،برای شرکت بازرگانی آرایشی بهداشتی گزینه مناسبی بوده.

پروژه دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی بهداشتی واقع در خیابان سعادت آباد ، پیام شمالی ، کوچه 7 ، پلاک 19 می باشد که توسط تیم متخصص شرکت سورن بام صورت گرفت .

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

نحوه اجرای دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

کارشناسان شرکت سورن بام از فضا بازدید به عمل آورده و به دلیل شرایط اقلیمی نامساعد و کمبود نوری که در فضا حاکم بود استفاده از گیاهان مصنوعی مورد تایید قرار گرفت که بعد از در میان گذاشتن با کارفرما و تایید ایشان تیم اجرایی شروع به کار کردند در ابتدا استراکچری در ابعاد 1.80*2  که حدود 4 متر مربع ساخته شد و بر روی دیوار نصب گردید ، سپس زیر ساخت آن را با متریال مخصوص پوشانده شد و گیاهان پتوس در دیوار سبز  به صورت ترکیبی بر روی آنها نصب گردید و در نهایت برای جلوه بخشیدن به آن از نورپردازی استفاده گردید .

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

سوالات متداول دیوار سبز

  1. انواع مدل های اجرایی دیوار سبز
  2. گیاهان مورد استفاده در شرکت بازرگانی آرایشی

1. انواع دیوار سبز

  • دیوار سبز مصنوعی
  • دیوار سبز طبیعی

در اجرای دیوارهای سبز انتخاب هر یک از گزینه ها بستگی به شرایط محیط دارد و البته باید درنظر داشته باشید که دیوار سبز را باید در جایی اجرا کرد که کاملا در معرض دید باشد تا فضایی دلنشین و چشمنواز را برای کسانی که در آن مکان تردد دارند ،داشته باشد. دیوار سبز شرکت بازرگانی آرایشی و بهداشتی بر حسب شرایط محیط از نوع دیوار سبز مصنوعی می باشد که در نقطه ای از شرکت اجرا شده است که کاملا در مرکز دید پرسنل قرار گرفت.

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی

2. گیاهان استفاده شده در دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی چیست ؟

دیوار سبز مصنوعی به 2 صورت ، شاخه ای و پنلی اجرا می شود که هر یک نحوه اجرای متفاوتی را دارند .در اجرای دیوار سبز مصنوعی شرکت بازرگانی آرایشی ،گیاهان به شکل شاخه ای برروی دیوار اجرا شده و نمای دیوار را کاملا طبیعی و زیبا به نمایش گذاشته که به علت ترکیب دو نوع رنگی از گیاه پتوس جلوه چشمگیری به دیوار سبز مصنوعی داده است.

  • گیاه پتوس سبز
  • گیاه پتوس ابلغ