توضیحات

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد که واقع در خیابان سعادت آباد می باشد . در مرحله اول کارشناسان شرکت سورن بام به صورت رایگان  از فضا بازدید کرده و ابعاد و اندازه فضا را به صورت کاملا تخصصی محاسبه می شود ، و طبق محاسبات انجام شده برآورد هزینه صورت می گیرد و پیش فاکتور را در اختیار کارفرما قرار داده و پس از تایید پیش فاکتور اطلاعات را در اختیار گروه اجرایی قرار داده تا طبق اندازه گیری های انجام شده به طراحی آبنما اقدام نمایند .

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

سوالات متداول آبنما شیشه ای

  1. اجرای آبنما شیشه ای چگونه انجام شد ؟
  2. آبنما با چه ابعادی ساخته شد ؟
  3. اجزای آبنما شیشه ای چیست ؟

1. محل قرارگیری آبنما شیشه ای در پروژه چگونه است ؟

آبنما شیشه ای در قسمت ورودی فضای اداری در نظر گرفته شده است که علاوه بر زیبایی فضا جدا کننده فضای ورودی ( سالن انتظار ) و فضای اداری می باشد .

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

2. ابعاد آبنما چه اندازه است ؟

ابعاد آبنما شیشه ای در ابعاد 2.50*1.20 می باشد که اطراف آن را با روکش استیل پوشش داده شده است که جلوه ویژه ای به فضا داده و هماهنگی با فضای اطراف دارد .

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد

3. نحوه اجرای آبنما شیشه ای پروژه سعادت آباد به چه صورت است ؟

در ابتدا فضایی را که برای اجراء آبنما در نظر گرفته شده است را با عایق های مخصوص عایق بندی کرده و سپس لوله های آب و پمپ در محل تعیین شده نصب می شوند و در مرحله آخر شیشه بر روی باکس استیل که پمپ و لوله کشی داخل آن قرار گرفته نصب می شود و در مرحله نهایی اجرای نورپردازی و ریزش آب تنظیم می شوند .

آبنماها علاوه بر فضاهای داخلی در فضاهای بیرونی نیز کاربرد داشته به طور مثال در محوطه سازی فضای سبز ، محوطه سازی ویلا ، حیاط ، روف گاردن ، تراس سبز ، باغچه  و … آبنما ها می توانند به صورت ترکیبی با المان دیگری مانند : دیوار سبز قابل اجراء می باشند.  شرکت سورن بام در ساخت انواع آبنما فعالیت های بیشماری داشته همچنین در تولید انواع فلاور باکس های و پنل های دیوار سبز نیز فعالیت میکند .