طراحی دیوار سبز

طراحی دیوار سبز ، ایجاد مکان های زیبا ، آرام و جذاب که در آن مردم می خواهند به زندگی ، کسب و کار و سرمایه گذاری بپردازند مهم است که دارای فضای سبز جذاب و مدرن باشد شما می توانید از طریق شرکت سورن بام یک دیوار سبز زیبا در محل کار و یا محل سکونت خود داشته باشید .می توانید از طریق این دیوار سبز باعث افزایش سلامت جسمی و روانی و زیبایی بصری اطراف خود شوید.

جای خالی فضای سبز به شدت در زندگی  ساکنان شهرهای بزرگ حس می شود که با ایجاد دیوارهای سبز طبیعی و مصنوعی در فضای داخلی و در ارتباط نزدیک با انسان ها می توان محیطی زیبا و پر انرژی به وجود آورد.

دیوار سبز در تراس

 

0 تا 100 اجرای دیوار سبز

 

 فضای سبز عمودی یا یک دیوار سبز

فضای سبز  عمودی یا دیوار سبز چند منظوره است و در موارد مختلفی استفاده می شود. در مناطقی که مردم دسترسی فیزیکی به این محیط ندارند اما با این کار می توان یک دسترسی بصری عالی ایجاد نمود.شما مشتریان عزیز می توانید از طریق شرکت سورن بام بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به نمای داخلی و یا خارجی محل سکونت یا محل کار خود برسانید یک فضای سبز زیبا داشته باشید سیستم های وال فلور حاصل سال ها تحقیق در زمینه گسترش سیستم های پوششی سبز با استفاده از مصالح و مواد بازیافتی و قابل بازیافت، با استقامت و عمر طولانی و هزینه مقرون به صرفه در همه مراحل از جمله نصب،راه اندازی و نگهداری می باشد.

انواع دیوار سبز :

دیوار سبز طبیعی  : در این سیستم گیاهان سبز تمام یا قسمت انتخابی دیوار را پوشش می دهد .گیاهان  دیوار سبز مصنوعی داخل فلاورباکس ها قرار می گیرد و بر روی استراکچر قرار می گیرند ، آبیاری گیاهان دیوار سبز می تواند به صورت دستی و اتوماتیک انجام شود .دیوار سبز مصنوعی : دیوار سبز طبیعی به صورت پنل و یا به صورت شاخه ای می باشد که می توان در قسمت هایی که نور کافی و یا دسترسی به آب نداریم آن را اجرا نماییم .

نورپردازی دیوار سبز طبیعی :

با استفاده از نورپردازی در قسمت های مختلف جلوه زیبایی را به گیاهان می دهیم که زیبایی آن را در شب دو چندان می نماید .

دیوار سبز طبیعی در روف گاردن

دیوار سبز طبیعی چیست؟