دیوار سبز رستوران رپیتون واقع در میدان هروی مرکز خرید هروی سنتر طبقه سوم می باشد.دیوارهای سبز بسیار با شکوه هستند؛ کاربرد آن‌ها در بام های سبز نمای زیبایی را به دنبال دارد شرکت سورن بام که دارای تیم تخصصی در طراحی و پرسنل مجرب و کارآزموده می باشد، توانسته به صورت کاملا تخصصی طراح و مجری دیوار سبز این مجموعه را به بهترین نحو انجام دهد. شرکت سورن بام در زمینه معماری منظر فعالیت های بیشماری داشته از جمله: محوطه سازی ، اجرای روف گاردن ، دیوار سبز ، اجرای انواع آبنما ، آلاچیق ، فلاورباکس و… .شرکت سورن بام تولید و عرضه کننده و فلاورباکس های مخصوص ، مختص دیوار سبز می باشد.

دیوار سبز رستوران ریپیتون:

محل قرار گیری دیوار سبز رستوران در قسمت ورودی سالن و پشت کانتر و کنار کانتر سرو غذا می باشد، که علاوه بر جدا سازی دو فضا از هم زیبایی فضا را چندین برابر کرده است .

اجرای دیوار سبز رستوران رپیتون:

در مرحله اول کارشناسان از محل بازدید کرده و ابعاد دیوار را به طور دقیق اندازه گیری می نمایند و سپس به ساخت استراکچر پرداخته و در حین ساخت استراکچر،دیوار مورد نظر را را عایق بندی می کنند تا از نفوذ آب به دیوار جلوگیری شود بعد از اطمینان کامل از عایق بندی استراکچرها را بر روی دیوار نصب می کنیم، در مراحل نهایی کاشت گیاهان داخل فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز انجام می گردد و فلاور باکس ها را بر روی استراکچر نصب کرده و برای نگهداری و آبیاری دیوار سبز سیستم هوشمند آبیاری قطره ای را داخل دیوار سبز قرار داده می شود تا آبیاری به صورت اتوماتیک انجام گردد .

گیاهان استفاده در دیوار سبز رستوران رپیتون :

اصولا گیاهانی که برای دیوار سبز انتخاب می شوند گیاهانی مقاوم و سازگار با هر شرایط آب و هوایی می باشند که به طور مثال عبارتند از :

  • گندمی

  • پتوس

  • هدرا

  • پاپیتال

  • یوکا

  • سیسوس