شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوار سبز جم سنتر

دیوار سبز جم سنتر

دیوار سبز جم سنتر در فود کورت رستوران  واقع در خیابان شهید با هنر ( نیاوران ) خیابان جماران مرکز خرید جم سنتر  طبقه اول قرار گرفته است . دیوار سبز جم سنتر توسط طراحان شرکت سورن بام طراحی شده طراحان علاوه بر ایجاد یک فضایی زیبا ، ،طبیعت را با  فضای داخلی رستوران هماهنگ ساخته .دیوارهای سبز بسیار با شکوه هستند .

دیوار سبز جم سنتر

به کار بردن دیوار سبز در فضاهای داخلی نمای دلنشینی را ایجاد میکند و محیطی شاداب و با طراوت را در قسمت VIP  رستوران به وجود آورده است. طراحی فضای VIP رستوران ،فضایی آرام به همراه داشته و فضایی مناسب برای گذراندن وقت می باشد.

حتی به علت فضایی که در این قسمت از رستوران ایجاد شده می توان جلسات مهم اداری را نیز برگذار نمود . در قسمتVIP  آن دیوار سبزی طراحی شده که  فضای سبزی را داخل رستوران ایجاد می کند. دیوار سبز جم سنتر متشکل از گیاهان سبزی است که در یک سیستم عمودی پشتیبانی شده ،

گیاهانی که در دیوار سبز جم سنتر به کار رفته عبارت است از :

برگ بیدی بنفش و پیتوس که زیبایی فضا را چندین برابر می کند.

در ضمن ما بین  دو دیوار سبز از آبنمای سنگی استفاده شده زیرا عنصر آب به عنوان زیباترین عنصر طبیعت به شمار می رود و تکمیل کننده فضای سبز می باشد و حس آرامش را در فضا ایجاد میکند.

شرکت سورن بام که متشکل از :

تیم متخصص در طراحی و اجرا بوده و توانسته در زمینه اجرای محوطه سازی ، بام سبز ، طراحی و ساخت انواع آبنماها، دیوار سبز ،فلاورباکس و… فعالیت کند .

شرکت سورن بام در زمینه اجرای فلاور باکس های بتنی که در حاشیه اتوبان ها اجرا می شود

گامهای بزرگی برداشته و توانسته است جزء شرکت های پیشرو در این زمینه باشد .

همچنین این شرکت تولید کننده انواع فلاورباکس های دیوار سبز نیز می باشد .

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.