شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوارسبز بانک ایران زمین، شعبه ونک

دیوارسبز بانک ایران زمین، شعبه ونک

دیوارسبز بانک ایران زمین، شعبه ونک در میدان ونک ، بالاتر از میدان ونک واقع شده است .شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجراء دیوار سبز فعالیت کرده ، شرکت سورن بام فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز طراحی کرده اند که  کاملا مناسب برای کاشت گیاه از نظر فراهم نمودن محیط کشت گیاهان می باشد و تنظیم محل لوله های آبیاری قطره ای که بهترین صورت آبیاری را فراهم می آورد در فلاور باکس ها تعبیه شده .

شرکت سورن بام تولید کننده پنل ها و فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز طبیعی و مصنوعی می باشد که با اجرای بهترین دیوار سبز ها آماده ایجاد فضایی زیبا در محل زندگی ، کار و محوطه شماست.

یکی از پروژه های  اجرا شده توسط شرکت سورن بام دیوار سبز بانک ایران زمین در دو شعبه جنت آباد و ونک می باشد که در آن ها دیوار سبز طبیعی اجرا شده تا محیطی زیباتر و دلنشینی ر را برای کارکنان و فضای انتظار مناسبی برای مراجعه کنندگان فراهم کند .

گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز بانک ایران زمین، شعبه ونک :

در این گرین وال ها از گیاهان رزماری ، یوکابنسای ، ریزه ماکیا ، پاپیتال ، هدرا ، ناز گوشتی ، گندمی و فستوکا به صورت درهم استفاده شده که این بی نظمی در چینش گل ها زیبایی خاصی ایجاد کرده است

تعریف دیوار سبز:

دیوارهای سبز توسط نوعی پوشش گیاهی خاص تشکیل می شوند و به عنوان دیوارهای مستقل شناخته شده اند که بخشی از نمای ساختمان و یا در فضای داخلی و بیرونی کاربرد دارند ،از جمله در روف گاردن ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط و همچنین در فضای داخلی ، اداری ، تجاری ، تفریحی ، و…  در ابعاد و اشکال متفاوت ساخته می شوند که ابعاد بستگی به فضایی که اختصاص داده شده برای دیوار سبز دارد . فضا های سبزی که بر روی دیوار ها به صورت عمودی توسط گیاهان رونده ایجاد می شود، این نوع دیوارها در اکثر نقاط به صورت طبیعی ایجاد می شود، و در برخی موارد طراحان شرکت سورن بام  می توانند با اصول مهندسی مناسب  در مکانهای دلخواه فضای سبز ایجاد کرد .

استفاده از دیوار سبز در محیط های مختلف تاثیر خاصی در محیط زیست وزیبایی در محیط دارد .

مزایای استفاده از دیوار سبز  :

  • استفاده در فضای کوچک و بزرگ .
  • آبیاری آسان
  • صرفه جویی در مصرف آب
  • ایجاد دمای مناسب
  • ایجاد فضای دلپذیر و زیبا در محیط

شرکت سورن بام توسط تیم طراحان مجرب و کارشناسان با تجربه خود در زمینه معماری سبز فعالیت های بیشماری دارد از جمله فعالیت شرکت ، طراحی و ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، فلاور باکس ، بام سبز، دیوار سبز ، محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط و… .

شما می توانید از انواع نمونه کار ها و پروژه های ما دیدن فرمایید .

www.sorenbam.ir با مراجعه به سایت شرکت

soren_bamو اینستاگرام ما

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.