شما اینجا هستید : خانه -> بام سبز, دیوار سبز -> بام سبز و دیوار سبز برج گلرنگ

بام سبز و دیوار سبز برج گلرنگ

بام سبز و دیوار سبز برج گلرنگ ، این پروژه، پروژه بزرگی است در محله ولیعصر تهران، خیابان ساعی یکم، پشت پارک ساعی، که برجی دوازده طبقه بسیار مدرن با بهترین امکانات می باشد.

از تدابیر فوق العاده این برج، با توجه به این که در همه ی ساخت و سازهای امروزی امری واجب می باشد، طراحی و اجرای فضا های سبز متعدد در تمامی قسمت های برج است، چه فضا های داخلی آن مانند طبقات و لابی و راهرو ها و چه فضا های خارجی مانند محوطه بیرونی، تراس ها و روف گاردن عظیم آن.

محوطه سازی:

در ابتدا فضای بیرونی آن طراحی و محوطه سازی شده است که در چپ و راست پله های ورودی قرار دارد . لابی این فضا با شیشه های سرتاسری اجرا شده که فضای داخلی آن تا حدودی از بیرون دید داشته به همین دلیل دور تا دور آن فلاور باکس های کوتاه از جنس سنگ گرانیت با زیبا ترین گل ها و گیاهان اجرا شده است مانند کوردلین ، شامودرا ، دراسینا ، آنتریوم ، بنت قدوس و یوکا بنسای.

بام سبز و دیوار سبز برج گلرنگ :

با ورود به لابی دیوار سبز ها اند که جلب توجه نموده و خوش آمدگو اند.

یک دیوار سبز در سمت چپ و دیگری کنار گیت کمی جلوتر ، دیوار سبز سرتا سری دیگری نیز به صورت نیم طبقه بالای آن و یک تراریوم بزرگ زیبا.

تراس سبز و طبقات :

در تمامی طبقات این مجموعه فضای سبز به صورت فلاور باکس اجرا شده که در بعضی قسمت ها نیز این فلاور باکس ها حتی نقش جدا کننده نیز دارند .

از فضا های سبز دیگر این برج، تراس سبز های آن است که کف آن ها با چوب ترمو پوشیده شده و از انواع گیاهان و درختان به صورت باغچه استفاده شده است.

بام سبز :

در قسمت بام این پروژه، روف گاردن بزرگی اجرا شده با یک دیوار سبز ۳۵۰ متر مربعی که در نوع خود بی نظیر است.

فضا های مختلفی مانند فضای نشیمن و کنفرانس در این بام تعبیه شده است.

باغچه های فراوان ، کفسازی های مختلف از چمن ، ترمو ، واش بتن و … .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه معماری سبز ؛ طراحی ، اجرا و نگهداری تمامی این فضا های سبز را بر عهده داشته است .

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.