آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوار سبز پروژه گلرنگ

دیوار سبز پروژه گلرنگ

دیوار سبز  پروژه ساعی یکی از بزرگترین دیوار سبز در تهران می باشد که بروی روف گاردن اجراء شده که  پروژه واقع درخیابان  ولیعصر بالاتر از پارک ساعی ساعی یکم  قرارگرفته است  دارد. طراحی و اجرا  دیوار های سبز  پروژه توسط شرکت سورن بام انجام شده  ، شرکت سورن بام توسط  تیم متخصص در طراحی و پرسنل کارآزموده متشکل شده است که ، به صورت کاملا تخصصی در زمینه های اجرای دیوار سبز ، بام سبز ، انواع آبنما ها ، تراس سبز ، انواع فلاور باکس ها و … فعالیت می کند .

در ابتدا کارشناسان مجرب شرکت سورن بام از پروژه  بازدید کرده ، ابعاد و اندازه را محاسبه کرده سپس با در نظر گرفتن  شرایط محیطی و قابلیت اجرای دیوار سبز را در فضای  نظر گرفته  و اطلاعات به دست آمده را در اختیار طراحان قرار داده ، پس از دریافت اطلاعات طراحان شروع به طراحی کرده و چندین طرح را در اختیار کارفرما قرار داده ، پس از  تایید نهایی طرح توسط کارفرما طرح به مرحله اجراء  می رسد .

اجرای دیوار سبز پروژه ساختمان گلرنگ :

فضا ها یی که برای ساخت دیوار سبز در نظر گرفته شده را ابتدا عایق بندی کرده تا از نفوذ آب به دیوار جلوگیری شود بعد از اطمینان کامل شروع به ساخت پنل ها ی فلزی کرده و آنها را بر روی دیوار نصب می شوند ، سپس فلاور باکس ها بر روی پنل ها قرار گرفته و در نهایت چیدمان گیاهان و نصب سیستم آبیاری  صورت می گیرد .

تعریف دیوار سبز :

دیوار ها ی سبز به دیوار هایی که با گیاهان پوشیده شده و بستری از خاک برای رشد آن ها فراهم است اطلاق می شوند  . دیوار های سبز  در داخل و خارج و به صورت متصل و غیر متصل قابلیت اجرایی دارند  و ابعاد و اشکال  متفاوتی دارند .

وظایف دیوار های سبز ، حائل به شرح زیر می باشد :

  • جداسازی دو فضا داخلی و خارجی .
  • جلوگیری از انتقال حرارت بین فضا .
  • جلوگیری از انتقال صدا بین فضا .

مزایای دیوار سبز:

۱-خاک و گیاهان به عنوان یک فیلتر طبیعی آب را از طریق دیوار جریان میدهد.

۲-از عناصر محافظت میکند و فضارا خنک نگه میدارد.

۳-کاهش اثر بخار گرمایی و دود.

۴-ایجاد زیستگاه برای پرندگان و حشرات مفید.

۵-روحیه کارکنان را افزایش میدهد.

۶-کیفیت هوا را بهبود میبخشد.

۷-کیفیت هوا را بهبود میبخشد.

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت