آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوار سبز بانک ایران زمین شعبه جنت آباد

دیوار سبز بانک ایران زمین شعبه جنت آباد

بانک ایران زمین در خیابان جنت آباد جنب خیابان یازدهم واقع شده و طراحی و اجراء دیوار سبز آن توسط  شرکت سورن بام صورت  گرفته ، در این گرین وال ها از گیاهان رزماری ، یوکابنسای ، ریزه ماکیا ، پاپیتال ، هدرا ، ناز گوشتی ، گندمی و فستوکا به صورت درهم استفاده شده که این بی نظمی در چینش گل ها زیبایی خاصی ایجاد کرده است و برای آبیاری آن نیز از آبیاری قطره ای استفاده شده تا نیازی به آبیاری دستی نبوده و در زمان مورد نظر به میزان دلخواه گیاهان به صورت اتومات آبیاری شوند. دیوار های سبز به عنوان باغ های عمودی و دیوار های گیاهی یا گرین وال شناخته می شوند، اکثر این دیوار های سبز پنل هایی هستند برای سیستم کاشت عمودی که برای فضا های داخلی و خارجی استفاده می شوند که به سیستم مدولار معروف اند.

شرکت سورن بام تولید کننده پنل ها و فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز طبیعی و مصنوعی می باشد که با اجرای بهترین دیوار سبز ها آماده ایجاد فضایی زیبا در محل زندگی ، کار و محوطه شماست، شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، آلاچیق ، آبنما ، محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط و … فعالیت دارد .

عوامل سورن بام با سال ها تجربه در این زمینه فلاورباکس هایی طراحی کرده اند که کاملا مناسب برای کاشت گیاه از نظر فراهم نمودن محیط کشت می باشد و تنظیم محل لوله های آبیاری قطره ای که بهترین صورت آبیاری را فراهم می آورد .برای مناطق و فضا هایی که امکان کاشت گیاه طبیعی نباشد نیز دیوار سبز های مصنوعی بهترین گزینه اند و برای انتخاب گیاه نیز ، هر گیاه طبیعی که مد نظر شما باشد مصنوعی آن در گرین وال استفاده می شود ، از مزایای دیوار سبز مصنوعی اجرای آسان تر و سریع تر ، هزینه کمتر و بی نیاز بودن آن به خاک ، کود و آبیاری می باشد .

www.sorenbam.ir با مراجعه به سایت شرکت soren_bam و اینستاگرام ما می توانید از انواع نمونه کار ها و پروژه های ما دیدن فرمایید .

یکی از پروژه های اجرا شده توسط شرکت سورن بام دیوار سبز بانک ایران زمین در شعبه جنت آباد و می باشد که در آن ها دیوار سبز طبیعی اجرا شده تا محیطی زیباتر و دلنشینی را برای کارکنان و فضای انتظار مناسبی برای مراجعه کنندگان فراهم کند .

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت