شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز مصنوعی -> ساخت دیوار سبز مصنوعی

ساخت دیوار سبز مصنوعی

ساخت دیوار سبز مصنوعی

ساخت دیوار سبز مصنوعی در واقع دیواری است که مجموعه ای از گیاهان بر روی آن به صورت عمودی نصب شده اند. قوانین ساخت دیوار سبز مربوط به شرایط خاصی است به طوری که باید فضایی برای دیوار سبز در نظر گرفته شود و اندازه گیری وعلامت گذاری بر اساس آن صورت بگیرد در این زمینه نیاز است که در ابتدا اندازه گیری محلی صورت بگیرد و سپس اندازه گیری بر اساس محاسبات باشد.

ساخت دیوار سبز مصنوعی

ساخت دیوار سبز مصنوعی طیف وسیعی از روش های گیاهی و یک راه حل عالی برای غربالگری مناطق باغ شما یا پوشش دیوارها و حصارهای کسل کننده است. ساخت دیوارهای مصنوعی ما از مواد با دوام ساخته شده اند که در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز مقاوم هستند و این اطمینان را می دهد که دیوار سبز شما در تمام طول سال ماندگار و عالی به نظر می رسد.

چگونه می توان دیوار سبز مصنوعی نصب کرد؟

 • قبل از سفارش دیوار سبز خود ، باید سطح دیوار خود را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید دارای صفحات کافی برای پوشش آن هستید. در مورد دیوارهای زنده مصنوعی ، قبل از نصب نیازی به کار ساختاری نیست ، پنل ها بسیار سبک هستند ، اما نکته ای که قبل از سفارش باید به آن توجه کنید این است که سطوح مختلفی را که پانل ها می توانند به آن چسبانند نیز درنظر بگیرید ، و همچنین مواردی که برای آنها توصیه می شود.

 

 • با استفاده از سوراخ های ثابت در پشت پنل ، اولین پانل را در محل خود ثابت کنید ، سپس پانل بعدی خود را قرار دهید و با استفاده از دستورالعمل خود ، سطح بالا را برای حفظ سطح صفحه نمایش دهید. سپس دو پانل را با استفاده از گیره های کناری پانل به هم قفل کنید ، این روند را تا کامل شدن ردیف بالا تکرار کنید ، می توانید از سه پیچ برای قسمت بالای پانل استفاده کنید
  تا از صاف بودن کامل آن به دیوار اطمینان حاصل کنید.

 

 • این مرحله را تا پایان کار تکرار کنید. می توانید از سه پیچ برای بالای صفحه استفاده کنید تامطمئن شوید که کاملاً روی دیوار ثابت شده است. هنگامی که ردیف اول در جای خود قفلشده و روی دیوار در بالا و پایین ثابت شده است ، می توانید به ردیف دوم بروید.

چگونه می توانم از یک دیوار زنده مصنوعی نگهداری کنم؟

وقتی نوبت به ساخت دیوار سبز مصنوعی شما می رسد ، می توانید برای حفظ کیفیت و جذابیت آن کارهایی انجام دهید. یک نشانه گویای سبزی کاذب معمولاً لایه ای از گرد و غبار است ، برس های نرم برای مسواک زدن هر چند وقت یکبار روی دیوار سبز مصنوعی شما مناسب هستند. همچنین می توانید از یک پارچه مرطوب برای از بین بردن آلودگی یا خاک اضافی استفاده کنید ، اما اگر دیوار زنده شما دارای عناصر ابریشمی است ، مهم است که سعی کنید این قسمتها را بیش از حد مرطوب نکنید.

از دیوار سبز مصنوعی چه استفاده هایی میشود

یکی از بزرگترین مسائل مربوط به دیوارهای زنده جعلی اشعه ماوراء بنفش خورشید است ، آنها می توانند باعث محو شدن و خسته شدن قبل از زمان خود شوند ، این ایده خوبی است که در نظر بگیرید که دیوار مصنوعی خود را در خارج از خانه قرار دهید. سعی کنید آن را از لکه های خورشیدی دور نگه دارید ، یا می توانید رنگ های پاستلی را در نظر بگیرید

مزایای دیوارهای گیاهی مصنوعی

 • دیوارهای زنده مصنوعی کپی دیوارهای زنده سبز هستند ، ما سبزی دیوارهای مصنوعی و گیاهانی را تهیه می کنیم که برای ستایش مناطق خاص داخلی و خارجی تولید می شوند. دیوارهای مصنوعی گیاهان را می توان متناسب با مناطق خاص طراحی کرد و همچنین با رنگ فضا یا مارک شما مطابقت داشت.

 

 • اگر مشغول یا بی تجربه با گیاهان هستید ، هنگام مراقبت از گیاه ، ممکن است بخواهید یک دیوار سبزمصنوعی را در نظر بگیرید.این ویژگی بدون توجه به مراقبت های بعدی مراقبت از شما یک ویژگی نفس گیر را برای شما فراهم می کند.

 

 • وقتی می توانید با صفحات شاخ و برگ تزئین کنید ، چرا رنگ آمیزی کنید؟ دیوارهای زنده مصنوعی بهش ما این امکان را می دهند. این انقلاب بدون تعمیر و نگهداری می تواند به یکدیگر متصل شود و هر سطح و اندازه ای را بپوشاند و به راحتی قابل اتصال است. هنگامی که در جای خود قرار گرفت ، جایگزین خیره کننده ای برای یک دیوار رنگ آمیزی ملایم ایجاد می کند.

 

 • دیوار زنده طبیعی زیبا اما نصب و نگهداری آن نسبتاً دشوار است. برای جلوگیری از رطوبت دیوار زیرین ، نیاز به زهکشی و حفاظت دارد. پس از نصب ، باید نحوه نگهداری از گیاهان را بیابید.

 

 • با ساخت دیوار سبز مصنوعی نیازی نیست نگران این موارد باشید. ساخت دیوار مصنوعی نیازی به زهکشی خاص یا مقدار مشخصی از نور طبیعی ندارد. همچنین نیازی به نگهداری و آبیاری منظم ندارد.

 

 • بسیاری از آنها یک نوع شاخ و برگ مانند سرو هستند و برخی از آنها شاخه های ترکیبی را برای تنوع بیشتر ارائه می دهند. لطفاً توجه داشته باشید که انواع مختلف آن را به هم وصل نمی کنند ، فقط با تشک های شاخ و برگ مطابقت دارند.

 

 • ساخت دیوار سبز مصنوعی شاخ و برگ تقلبی مانند دیوار زنده سرخس و دیوار زنده باغ انگلیسی از نظر گیاه شناسی دقیق طراحی شده اند و در مورد دوم شامل انواع مختلف شاخ و برگ مختلف برای بافت های مختلف هستند. در حالی که واقعی ترین محصول مصنوعی موجود در بازار نیست ، دیوارهای زنده به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در برابر عوامل و سختی های زندگی روزمره مقاومت کنند.

 

 • ساخت دیوار سبز مصنوعی برای استفاده در داخل و خارج طراحی شده است. مواد پلاستیکی حاوی مسدود کننده های اشعه ماوراء بنفش هستند به این معنی که رنگ خود را برای مدت طولانی در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید حفظ می کنند.

راهنمای نصب دیوار سبز  یا گرین وال مصنوعی

نصب ساخت دیوار سبز مصنوعی آسان تر از چیزی است که فکر می کنید نصب شود. ما در حال حاضر نحوه راهنمایی عمیق را گردآوری کرده ایم ، اما در عین حال ، می توانید این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

۱٫تعیین کنید که به چه تعداد تشک احتیاج دارید

اکثر پنل های دیواری زنده ما ۲۵cm2 ، ۵۰cm2 یا ۱m2 هستند. بنابراین شما به ۱۶ ، ۴ یا ۱ در متر مربع نیاز دارید. تشک ها را می توان به شکل و اندازه برش داد تا کاملا با فضای شما متناسب باشد.

۲٫ایجاد قاب

برای سهولت و جلوگیری از آسیب دیدن دیوار ، توصیه می کنیم یک قاب چوبی ساده بسازید یا چند تخته نرده بخرید. این قاب را با استفاده از تثبیت کننده هایی که برای نوع دیوار شما توصیه می شود به دیوار خود وصل کنید.

۳٫تشک ها را به هم بچسبانید

همه پانل های دیوار سبز ما دارای اتصالات A/B هستند که به یکدیگر می چسبند و یک برگ بدوندرز از شاخ و برگ ایجاد می کنند. اگر مساحت وسیعی را پوشش می دهید ، نوارهای قابل مدیریت را به هم وصل کنید. هنگامی که تشک ها به قاب چوبی متصل شدند ، می توانید به بقیه بپیوندید.

۴٫پانل های دیوار سبز را به قاب وصل کنید

شاخ و برگ دیوار زنده را می توانید با استفاده از قلاب ، بست کابل یا روش دلخواه ما به قاب وصل کنید. یک اسلحه اصلی این مرحله نهایی با دو نفر آسان تر است. یک نفر که می تواند دیوار زنده را در جای خود نگه دارد و سپس شخص دیگری می تواند آن را به قاب محکم کند.

 

 


مجموعه های دیگر

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x