روف گاردن پردیس

آنچه در این مقاله میخوانیم

پروژه ی روف گاردن پردیس مربوط به مجمتع مسکونی پردیس می باشد .این پروژه بزرگ مسکونی مساحتی به ابعاد 1600 متر مربع را در بر می گیرد . طراحی و اجرای این روف گاردن توسط متخصصین و کارشناسان شرکت سورن بام صورت گرفته است . بهترین راه برای استفاده مناسب از بام و ایجاد معماری سبز و پایدار اجرای روف گاردن می باشد .

المان های روف گاردن پردیس

  • انواع پرگولا ها ، آلاچیق و فضا های نشیمن
  • چمن طبیعی
  • انواع فلاور باکس ها و پلانتر باکس ها به صورت تکی ( برای درختان ) و پیوسته
  • واش بتن های سفید برای کف در ابعاد متفاوت و نسبت به طراحی فضا
  • آبنما دیواری بزرگ و زیبا و آبنمای فواره ای
  • نیمکت چوبی
  • قلوه سنگ برای کف
روف گاردن پردیس

روف گاردن پردیس

در ابتدای ورودی به این محیط باکس پله ، فضایی زیبا در نظر گرفته شده است که دارای پرگولا متصل به دو ورودی ( باکس پله ) به عنوان سایه بان می باشد . همچنین آبنمایی مستطیل شکل با چندین فواره بلند در بین این دو ورودی قرار گرفته است . در کنار این بخش و باکس پله ، فضایی برای نشستن در کنار آبنمای زیبای دیواری در نظر گرفته شده است که شامل دو نیمکت و نورپردازی آبنما می باشد . کمی جلوتر از این فضا آلاچیق دایره ای در نظر گرفته شده که در محاصره درختان و فلاور باکس ها مناسب برای گذراندن وقت است .

المان های بام سبز

در تمامی قسمت های این بام فضای نشیمن تعبیه شده است ( با پرگولا های مختلف و زیبا ) که با وجود تعداد بالای ساکنین این مجتمع کمبود جا اتفاق نمی افتد و افراد زیادی همزمان می توانند از محیط زیبای این روف گاردن استفاده کرده ، طوری که احساس شلوغ بودن محیط را نیز نداشته باشند . متریال کلی استفاده شده در این فضا چوب ترمو قهوه ای و واش بتن های سفید رنگ می باشد . که در عین سادگی بسیار زیبا طراحی شده اند .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجراء دیوار های سبز طبیعی و  مصنوعی فعالیت دارد  و تولید کننده انواع گیاهان مصنوعی  می باشند. شرکت سورن بام توسط تیم متخصص خود در زمینه معماری سبز فعالیت های بیشماری دارد. فعالیت های شرکت عبارتست از:  محوطه سازی ، محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، طراحی ساخت ، دیوار سبز، آلاچیق، فلاور باکس و …. می باشد.

 

پروژه بام سبز سورن بام
Call Now Button