شما اینجا هستید : خانه -> roofgarden -> روف گاردن پردیس

روف گاردن پردیس

روف گاردن پردیس

روف گاردن پردیس : بهترین راه برای استفاده مناسب از بام و ایجاد معماری سبز و پایدار ، طراحی و اجرای روف گاردن یا بام سبز است که هر روزه در حال رشد و توسعه بوده که به ویژه در کشور خودمان بسیار رو به افزایش است .

شرکت سورن بام با سابقه ای درخشان در حوضه معماری سبز و انجام پروژه های بام سبز این بار در حال اجرای پروژه روف گاردن مجتمع مسکونی پردیس می باشد .

این پروژه بزرگ مسکونی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع ،

دارای بخش های مختلف طراحی و عناصر مختلف می باشد مانند :

انواع پرگولا ها ، آلاچیق و فضا های نشیمن ،

چمن طبیعی ،

انواع فلاور باکس ها و پلانتر باکس ها به صورت تکی ( برای درختان ) و پیوسته ،

واش بتن های سفید برای کف در ابعاد متفاوت و نسبت به طراحی فضا ،

آبنما دیواری بزرگ و زیبا و آبنمای فواره ای ،

نیمکت چوبی ،

قلوه سنگ برای کف ،

در ابتدای ورودی به این فضا از باکس پله فضایی زیبا در نظر گرفته شده است که دارای پرگولا متصل به دو ورودی ( باکس پله ) به عنوان سایه بان و آبنمایی مستطیل شکل با چندین فواره بلند در بین این دو ورودی می باشد ،

در کنار این بخش و باکس پله فضایی برای نشستن در کنار آبنمای زیبای دیواری در نظر گرفته شده است که شامل دو نیمکت و نورپردازی آبنما می باشد .

کمی جلوتر از این فضا آلاچیق گردی در نظر گرفته شده که در محاصره درختان و فلاور باکس ها مناسب برای گذراندن وقت است .

المانهای بام سبز

در تمامی قسمت های این بام فضای نشیمن تعبیه شده است ( با پرگولا های مختلف و زیبا ) که با وجود تعداد بالای ساکنین این مجتمع کمبود جا اتفاق نمی افتد و افراد زیادی همزمان می توانند از محیط زیبای این روف گاردن استفاده کرده ، طوری که احساس شلوغ بودن محیط را نیز نداشته باشند .

متریال کلی استفاده شده در این فضا چوب ترمو قهوه ای و واش بتن های سفید رنگ می باشد .

که در عین سادگی بسیار زیبا طراحی شده اند .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه طراحی و اجراء دیوار های سبز طبیعی و  مصنوعی فعالیت دارد  و تولید کننده انواع گیاهان مصنوعی  می باشند. شرکت سورن بام توسط تیم متخصص خود در زمینه معماری سبز فعالیت های بیشماری دارد. فعالیت های شرکت عبارتست از:  محوطه سازی ، محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، طراحی ساخت ، دیوار سبز، آلاچیق، فلاور باکس و …. می باشد.

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.