محوطه سازی روف گاردن ، پشت بام قادر است به سادگی مقدار بار وارده توسط روف گاردن های ساده را تحمل کند و با تجهیزات امروزی این وزن بسیار کاهش یافته است . شما قادرید روی هر نوع بامی پارکی خصوصی ایجاد کرده و امنیت فرزندان را بالا برده و خود نیز از فضای سبز  لذت ببرید . وسایل بازی کودکان از جنس  پلاستیک های فشرده و بسیار سبک مخصوص بام تولید شده و از دوام بالایی نیز برخوردارند..

محوطه سازی روف گاردن :

از پشت بام خود می توانید به عنوان محیطی امن و کاربردی استفاده کنید و آنرا به باغی مدرن و با امکانات فراوان تبدیل کنید.

وجود فضای سبز در محل زندگی فواید بسیاری دارد. وجود بخش  کوچکی از طبیعت در خانه انرژی زیادی برای شما به وجود می آورد و در زیبایی خانه نیز تاثیر به سزایی دارد. اگر در خانه  شما پاسیو، بالکن، پشت بام و… وجود دارد،

می توانید از آن به عنوان یک پارک خانگی استفاده کنید، همچنین می توانید قسمتی از داخل خانه را برای این کار اختصاص دهید مانند کنار شومینه یا گوشه ای از خانه. مشکل این کار معمولا استفاده از گلدان های نامناسب و ناهماهنگ و رسیدگی نکردن به گل ها و گیاهان است. اما اگر یک پارک خانگی روی پشت بام خود به وجود آورید می توانید با کمترین هزینه و نگهداری جلوه خاصی به خانه خود بدهید .

محوطه سازی روف گاردن

محوطه سازی روف گاردن

ساخت روف گاردن :

استفاده مناسب از فضا در اغلب از کناره های دیوار یا روی پله ها و… برای چیدن گیاهان استفاده می کنند اما می توانید  یک پارک واقعی با نیمکت و مسیر عبور از بین گل ها در پاسیو، بالکن و پشت بام خود به وجود آورید . روی دیوارها طبقاتی هماهنگ با قد گلدان ها در نظر بگیرید و طوری گلدان ها را بچینید که این طبقات دیده نشوند. حتی می توانید روی این طبقات را با چمن های مصنوعی بپوشانید یا اینکه از چوب های بافت دار استفاده کنید که در این صورت نمایی از چوب درختان نیز در اختیار خواهید داشت.

بام سبز محیطی برای خانواده :

یک حوض کوچک و محلی برای نشستن در نظر بگیرید. شما امکانات بیشتری در یک پارک خانگی خواهید داشت. می توانید در کنار حوض شمع روشن کنید و روی مبلمان موجود کوسن و تشک قرار دهید و ساعت ها روی آن بنشینید و از این اتاق سبز لذت ببرید. اگر نگران هزینه ها هستید، در نظر بگیرید که پس از ساختن این فضا تا چه حد از مخارج گردش و تفریح تان کاسته می شود و هر زمان که استراحت و تغییر آب و هوا و سپری کردن یک عصر تعطیل دلگیر لازم شد تا پارک خود تنها چند قدم فاصله دارید .

روف گاردن

روف گاردن

برای مشاور ه رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .