فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

آنچه در این مقاله میخوانیم

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز ، از گلدانها و یا( flower box  ) می توان برای نما و همچنین سیستم های اجرای دیوار سبز استفاده کرد . به جای اینکه رشد گیاهان از سطح زمین  صورت گیرد و مختص به یک فضای محدود باشد، فلاورباکس ها  موجب شده تا  گیاهان در سطوح مختلف دیوار  نصب شوند . این امر باعث می شود پوشش متراکم تری ایجاد شود و در فضاهای بیشتری گیاهان رشد نمایند و علاوه بر اینکه زیبایی فضا را افزایش می دهند فضای سبز را نیز افزایش می دهند.

ابعاد و اندازه باکس گرین وال :

فلاورباکس های مخصوص دیوار سبز شرکت سورن بام از جنس پلی پیلن که در ابعاد 18*14*33 می باشد . باکس های ساخته شده طوری طراحی شده که سیستم آبیاری داخل آنها قرار می گیرند تا آبیاری به صورت اتوماتیک صورت گیرد . flower box مخصوص دیوار سبز تولید شرکت سورن بام  ،دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی و شرایط اقلیمی می باشد . .داخل باکس ها از انواع پوشش گیاهان ، پیچکها و رونده ها و … استفاده می شود .انتخاب پوشش گیاهان بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه دارد و یکی از عوامل مهم در ساخت دیوار های سبز انتخاب صحیح گیاهان است.

دیوار سبز چیست ؟

با استفاده از دیوارهای سبز می توان فضاهای داخلی و خارجی منحصر به فردی که در قسمتهایی از ساختمان از لحاظ ایجاد زیبایی همیشه نادیده گرفته می شوند را اصلاح سازی کرد .

مهمترین مزایای دیوارهای سبز عبارتند از : تصفیه هوا ،ایجاد آرامش ،کاهش دمای هوا ، عایق صوتی و محافظت از ساختمان در برابر عوامل مختلف می باشد.

دیوار سبز طبیعی و مصنوعی چیست ؟

دیوار سبز طبیعی و مصنوعی چیست ؟

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

اجرای دیوارهای سبز در کجا کاربرد دارند :

دیوار های سبز در دو نوع طبیعی و مصنوعی قابلیت اجرائی دارند و در مکان های داخلی و بیرونی کاربرد بسیاری دارند مانند : بام سبز ،محوطه سازی باغ ، باغچه ، حیاط ، تراس سبز ، لابی ساختمان ، فضای نشیمن ، آشپز خانه ، سرویس بهداشتی و …

دیوار سبز زنده

دیوار سبز زنده

انواع فلاور باکس ها :

فلاور باکس چوبی درجه یک :

این نوع فلاور باکس ها را می توان هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی طراحی و اجرا کرد ، فلاور باکس های چوبی جنس آن ها کاملا چوب می باشد .

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

فلاور باکس چوبی، پلانتر باکس چوبی

فلاور باکس فلزی رنگی :

این نوع از باکس ها را بیشتر در فضا های بیرونی ، لبه تراس ، حیاط و… می توان قرار داد و با کاشت گل و گیاهان جلوه زیبایی را به محیط اطراف بدهیم .

4

flower box شیشه ای :

به دلیل شکنندگی فلاور باکس های شیشه ای مناسب ترین مکان برای قرار گیری آن ها در فضاهای داخلی می باشد . همچنین می توانیم در تراس و پاسیو هم نیز از آن ها استفاده کنیم .

flower box فایبرگلاس :

باکس های فایبر گلاس در طرح و ابعاد مختلف برای قسمت های داخلی و خارجی طراحی و اجرا می شوند .

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

flower box بتنی :

فلاور باکس های بتنی را می توانیم در حاشیه خیابان ها ، اتوبان ، بزرگراه ها طراحی و اجرا کرد .

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

فلاور باکس مخصوص دیوار سبز

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .

مقالات مرتبط
پروژه‌های فلاور باکس سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button