آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> فلاور باکس, فلاورباکس -> فلاور باکس فلزی و انواع آن

فلاور باکس فلزی و انواع آن

فلاور باکس فلزی و انواع آن

فلاور باکس فلزی و انواع آن ، به کار بردن گیاهان به شکل های مختلف در فضای زندگی همیشه مورد توجه بوده و معمولا از گلدان ها برای این کار استفاده می شده، که امروزه گلدان های سفالی و پلاستیکی جای خود را به فلاور باکس ها داده اند. فلاور باکس ها علاوه بر اینکه فضای بسیار مناسبی برای گیاهان ایجاد می کنند، ظاهری زیبا تر به فضای شما می دهند و خود عنصری تزیینی اند.

فلاور باکس فلزی و انواع آن :

فلاور باکس های فلزی با ظاهری شکیل و زیبا انتخاب مناسبی بین انواع فلاور باکس ها اند، داخل فلاور باکس ها زهکشی و عایق شده و کاملا مناسب کاشت انواع گیاهان می باشند .

ابعاد فلاور باکس فلزی :

این فلاور باکس ها در شکل ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند، به این صورت که کارشناسان شرکت سورن بام با بازدید از محل، و مشاهده فضای مد نظر برای اجرای فلاور باکس، ابعاد را به تیم اجرایی انتقال داده و فلاور باکس کاملا مناسب فضای شما ساخته می شود. فلاور باکس های فلزی به صورت دیواری نیز قابل اجرا هستند و همانطور که در عکس ملاحظه می کنید در ابعاد کوچکتر روی دیوار قرار می گیرند؛ و حتی اگر فضای کمی دارید ، برای مثال در تراس، می توانید آن ها را روی لبه تراس قرار دهید.

اما در کل نوع زمینی آن ها کاربرد و طرفداران بیشتری دارد. همانطور که گفته شد فلاور باکس فلزی با ظاهری زیبا و رنگی جذاب، جلوه فضای شما را کاملا تغییر می دهد و علاوه بر فضای داخلی در فضای خارجی نیز قابلیت اجرا دارد. البته ترکیب آن با چوب نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. این فلاور باکس ها از ورق فولاد ساخته شده و به دلیل استفاده از رنگ کوره ای روی آن ها قابلیت استفاده در تراس، روف گاردن، و انواع فضاهای باز را دارد.


مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت