اجرای تراس سبز چیتگر

طراحی و اجرای تراس سبز چیتگر

آنچه در این مقاله میخوانیم

تراس سبز یکی از روش های طراحی تراس آپارتمان می باشد که با ایجاد فضایی روح بخش و دلنشین ، مکانی مناسب را برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت افراد ساکن آپارتمان ایجاد می کند . تراس های سبز ایده های جدیدی به حساب می آیند که در دنیای شهر نشینی که سرانه فضای سبز رو به افول می باشد با طراحی و اجرای آن ، افراد می توانند حداکثر بهره وری را داشته باشند . طراحی و اجرای تراس سبز چیتگر یکی از پروژه های شرکت سورن بام محسوب می شود .

طراحی تراس سبز چیتگر

طراحی تراس سبز چیتگر

امروزه در دوران همه گیری کرونا که امکان استفاده از فضای سبز شهری و پارک ها برای انسان ها مقدور نمی باشد بهترین روش این است که فضای سبز را به داخل خانه های خود بیاوریم که طراحی و اجرای تراس سبز یکی از همین روش ها می باشد .

 اجرای تراس سبز چیتگر

پروژه ی اجرا شده واقع در منطقه 22 در یکی از برج های این منطقه می باشد که در کنار دریاچه چیتگر قرار دارد و چشم انداز فوق العاده ای به دریاچه دارد که با توجه به سلیقه ی کارفرما طراحی و اجرا شد . پس از بازدید اولیه و پیشنهادات و توافقات کارفرما ، تیم اجرایی به محل پروژه اعزام شدند و پروژه را شروع به اجرا کردند . تراس سبز چیتگر ابتدا با کف سازی شروع شد . کف تراس به طور کامل با چوب ترموود پوشانده شد و قسمت منحصر به فرد طراحی این تراس ، ترکیب پنل های گیاهی همراه با چوب ترموود بود . در حالت کلی ترکیب چوب با فضای سبز ، برای افراد محیطی آرام و لذت بخش را ایجاد می کند .

طراحی و اجرای تراس سبز چیتگر

طراحی و اجرای تراس سبز چیتگر

سوالات متداول تراس سبز

  1. اجرای تراس سبز چه تاثیری بر روی زندگی افراد می گذارد ؟

1. مزایای طراحی و اجرای تراس سبز چیتگر چیست ؟

  •  طراحی و اجرای تراس سبز ، به داشتن محیطی  دلنشین برای گذراندن اوقات فراغت افراد کمک بزرگی می کند .
  •  علاوه بر زیبایی که برای آپارتمان ایجاد می کند باعث زیباسازی شهر می شود .
  •  اجرای تراس سبز باعث بالا بردن ارزش ملک افراد می شود .برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروژه تراس سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید