دیوار سبز رویال آدرس فرشته ، واقع در خیابان فرشته ، خیابان نیلوفر، نبش کوچه مریم می باشد . بنای فود کورت 1200 متر مربع است . در حدود 1100 متر مربع فضای داخلی رستوران را در بر گرفته  و 100 متر مربع آن به تراس اختصاص پیدا کرده است . کارشناسان شرکت سورن بام در مرحله اول از محل بازدید کرده و بر حسب درخواست کارفرما و دیزاین داخل رستوران اطلاعات اولیه را کسب نموده تا فضای فودکورت به صورت کاملا تخصصی توسط تیم مجرب شرکت سورن بام طراحی گردد .

المان های مورد استفاده در فود کورت شامل :

  1. دیوار سبز طبیعی و مصنوعی
  2. فلاور باکس های چوبی و فلزی
  3. نورپردازی
  4. گیاهان طبیعی و مصنوعی
دیوار سبز پنلی رویال آدرس

دیوار سبز پنلی رویال آدرس

نحوه اجرای دیوار سبز فود کورت رویال آدرس فرشته :

لازم به ذکر است فود کورت رویال آدرس فرشته یکی از بزرگترین فودکورت های تهران می باشد . در طبقه اول اختلاف سطح هایی ایجاد شده است که توسط فلاور باکس های فلزی ، فلاور باکس چوبی و فلاور باکس سنگی تزیین شده اند . این فلاورباکس ها جلوه ی ویژه ای به فضای رستوران داده است . محل ثبت سفارش و یا همان پیشخوان با  دیوار های سبز مصنوعی( پنلی ) پوشش داده شده که توسط یک نورپردازی تخصصی جلوه پیشخوان را چندین برابر افزایش داده است .

دیوار سبز فود کورت رویال آدرس فرشته

دیوار سبز فود کورت رویال آدرس فرشته

طبقه بالایی رستوران حالت دوبلکس دارد . طبقات توسط پله های نیم دایره شکل به هم متصل شده اند. ما بین دو طبقه یک دیوار بدون کاربرد قرار گرفته است که نمای زیبایی ندارد . طراحان گروه سورن بام از فضای بدون کاربرد دیوار استفاده کرده و دیوار های سبز مصنوعی در این فضا تعبیه کرده اند . علاوه بر آن، فلاورباکس های فلزی کوچک نیز بر روی دیوار کار شده است تا علاوه بر ایجاد فضای سبز ، حس آرامش را در فضای رستوران به ارمغان آورند .

دیوار سبز طبیعی رویال آدرس

دیوار سبز طبیعی رویال آدرس

تراس سبز فود کورت رویال آدرس فرشته  :

این تراس یک فضای 100 متر مربعی است  که داخل فضا دیوار سبز طبیعی طراحی و اجراء شده است .در  فضای تراس  مبلمان فضای باز قرار گرفته است . مابین  فضای خالی میز ها  از فلاور باکس های فلزی با ابعاد بزرگ تر استفاده شده است و با گیاهان طبیعی تزئین شده است .