خرید گرین وال مصنوعی

گرین وال شاخه ای

آنچه در این مقاله میخوانیم

گرین وال مصنوعی

خرید گرین وال مصنوعی فاقد گیاهان و گل‌های طبیعی بوده و از همین رو از تنوع بالاتری برخوردار هستند. امروزه مدل‌ها و ابعاد مختلفی از پنل گرین وال مصنوعی برای کاربری‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. نگهداری پنل گرین وال مصنوعی نسبت به نوع طبیعی آن بسیار ساده‌تر بوده و دوام و ماندگاری بالاتری دارد. از سویی دیگر قیمت گرین وال مصنوعی نیز به صرفه تر بوده و خرید آن با توجه به عمر طولانی‌تری که دارد، اقتصادی بوده و در واقع جزو گرین وال ارزان محسوب می‌گردد

گرین وال مصنوعی

گرین وال مصنوعی

. فروش گرین وال مصنوعی ارزان در انواع مختلف و با مقیاس‌های گوناگون انجام می‌شود. جهت خرید و استعلام قیمت گرین وال مصنوعی و گرین وال طبیعی می‌توانید با همکاران ما درسورن بام تماس بگیرید.

 

 خرید گرین وال مصنوعی

قیمت گرین وال مصنوعی

در زندگی روزمره بسیاری از افراد از لحاظ بصری نیاز به آن دارند تا در قسمت‌های مختلف با فضاهای سبز روبرو شوند و از دیدن آن لذت ببرند. از این رو امروزه می‌توان با استفاده از پنل دیوار سبز مصنوعی در قسمت‌های مختلف از محیط، فضای سبز را ایجاد کرد و حس طبیعت را در افراد القا نمود. خرید دیوار سبز مصنوعی بیشتر برای محیط‌هایی که شرایط کاشت گیاهان طبیعی وجود ندارد، توصیه می‌شود.  گرین وال مصنوعی با توجه به کیفیت گیاهان مصنوعی و طراحی دیوار سبز مصنوعی ارزان، اتصالات و تجهیزات تغییر می‌کند. قیمت دیوار سبز مصنوعی ارزان نیز تا حدی به اجرا و نصب آن وابسته است.

گرین وال شاخه ای

گرین وال

گرین وال مصنوعی ارزان

امروزه گرین وال مصنوعی ارزان به جایگزین مناسبی برای گرین وال طبیعی برای پیمانکاران و صاحب خانه‌ها تبدیل شده است. از اصلی‌ترین راه‌های برون رفت از این بحران شبیه سازی فضای سبز و مهم‌ترین مصداق این شبیه سازی استفاده از پنل گرین وال مصنوعی می‌باشد. از انجایی که نگهداری و مراقبت از گرین وال طبیعی کمی دشوار و نیاز به تخصص دارد تمایل افراد به خرید دیوار سبز مصنوعی بیش از پیش شده است. امروزه تعداد شرکت‌های ارائه دهنده گرین وال مصنوعی ارزان رو به گسترش است.

دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی

گرین وال ارزان

برای خرید گرین وال ارزان می‌توان انواع دیوار سبز مصنوعی را انتخاب نمود. همان طور که پیش‌تر بیان شد، بر اساس طرح و کیفیت، قیمت گرین وال ارزان مصنوعی متفاوت است. به منظور خرید گرین وال ارزان مصنوعی می‌توان از میان طرح‌های پرتقالی کالای مورد نظر را انتخاب نمود. اجرای دیوار سبز با پتوس محسوب می‌گردد.

 

انواع دیوارسبز مصنوعی

اگر در منزل یا محل کار خود امکان نگهداری گیاهان و گل‌ها را ندارید، و در عین حال به دنبال ایجاد یک فضای سبز برای تغییر روحیه ساکنین و کارکنان هستید، دیوارسبز مصنوعی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود. نصب گرین وال مصنوعی بسیار ساده بوده و نیازی به نگهداری ندارد. انواع پنل دیوار سبز مصنوعی، در مدل‌ها و با شبیه سازی هر نوع گیاهی که مد نظرتان باشد، به فروش می‌رسد.

ماده اصلی ساخت پنل گرین وال مصنوعی، پلی اتیلن است. پلی اتیلن با مواد افزودنی دیگری ترکیب شده و به کمک قالب‌هایی که شکل ظاهری گیاهان را به طبیعی‌ترین شکل ممکن ایجاد می‌کند، محصول نهایی به اسم گرین وال مصنوعی را به وجود می‌آورد. گاها پنل‌های نگهدارنده برگ و گل‌ها به صورت جدا قالب گیری و ساخته شده و بعداً برگ‌ها به آن‌ها متصل می‌شوند.

پنل های مصنوعی دیوار سبز

گرین وال مصنوعی پنلی

در سیستم دیوار سبز مصنوعی قیمت نوع پنلی آن بیشتر بوده و تجهیزات بیشتری نیز دارد. برای فروش پنل گرین وال ارزان از شبکه‌هایی در ابعاد مختلف که به روی آن‌ها گیاهان نصب می‌شوند، استفاده می‌کنند. در هنگام خرید گرین وال مصنوعی باید توجه داشته باشید، ابعاد پنل‌ها با ابعاد دیواری که قرار است به روی آن‌ها نصب شوند، همخوانی داشته باشد.

گرین وال مصنوعی شاخه ای

دیوار سبز مصنوعی شاخه ای به گونه ای است که شاخه‌های مصنوعی گیاهان و گل‌هایی که مد نظر است به صورت ریسه و تو در تو در محل نصب می شود. انواع پنل گرین وال مصنوعی قیمت متنوعی دارد و نوع شاخه ای آن به صرفه تر بوده و بیشتر در فضاهای داخلی و برای تزئین دیوارهای کوتاه و مساحت‌های کم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پنل دیوار سبز

چمن مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی

گرین وال مصنوعی چیست

گرین وال مصنوعی اصفهان

قیمت گرین وال مصنوعی

گرین وال مصنوعی مشهد

گرین وال مصنوعی شیراز

گرین وال مصنوعی

پنل گرین وال مصنوعی

گرین وال شاخه ای

گرین وال شاخه ای

پنل دیوار سبز مصنوعی نیاز به آبپاشی، تابش نور و … ندارد. نگهداری بسیار آسانی داشته و عمر طولانی دارد. تنها روش نگهداری پنل گرین وال مصنوعی شتسشوی آن‌ها است. گرد  و غبار به مرور این نوع دیوار سبز را کدر کرده و جذابیت اولیه آن را کاهش می‌دهد. در روش‌های شستشو می‌توان از یک دستمال گردگیری و مواد شوینده، شلنگ آب و همینطور از سرکه جهت شستشوی برگ‌های پنل گرین وال مصنوعی استفاده نمود. نصب پنل دیوار سبز مصنوعی به دیوار نیز می‌تواند با کمک پیچ، میخ، منگنه و … صورت گیرد.

خرید گرین وال مصنوعی

فروش پنل گرین وال مصنوعی به صورت نر و ماده انجام می‌گیرد. پنل‌های نر و ماده در یکدیگر چفت شده و صفحه ای پیوسته از گرین وال را ایجاد می‌کنند. همچنین می‌توان از پنل‌های متنوع با طرح‌های مختلفی در کنار یکدیگر استفاده کرد تا طرح‌های چشم نوازی به وجود بیاید.

بهترین مرکز فروش دیوار سبز سورن بام

بهترین مرکز فروش دیوار سبز سورن بام

خرید دیوار سبز مصنوعی

در هنگام خرید گرین وال مصنوعی لازم است به یک سری نکات توجه شود.شناخت فروشنده معتبر: برای خرید گرین وال مصنوعی لازم است ابتدا با فروشنده‌ها و مراکز خرید دیوار سبز مصنوعی آشنایی پیدا کنید.کیفیت گیاهان: بسته به اینکه گرین وال مصنوعی برای چه کاربری به کار برده می‌شود، کیفیت گیاهان ساخته شده برای آن نیز متفاوت است. اگر قرار است نمای گیاهان پنل گرین وال مصنوعی از دور نمایان باشد، می‌توان از کیفیات پایین‌تری استفاده نمود، اما اگر قرار است نمای دیوار سبز مصنوعی از نزدیک دیده شود بهتر است بالاترین کیفیت آن را خریداری کنید تا به طبیعی‌ترین شکل ممکن دیده شود.تناسب با محیط: تناسب گیاهان و پنل با محیط از مهم‌ترین فاکتورهای خرید دیوار سبز مصنوعی می‌باشد. بسته به اینکه فروش پنل گرین وال مصنوعی برای چه کاربری انجام می‌شود، می‌توان از گیاهان مختلفی برای آن استفاده نمود.

پنل های مصنوعی دیوار سبز

فروش گرین وال مصنوعی

فروش گرین وال مصنوعی با ابعاد گوناگون و مدل‌های مختلفی انجام می‌شود. برای خریداری این محصول می‌توانید ابتدا به بررسی محیط و کاربری مد نظرتان بپردازید و سپس نسبت به خریداری پنل گرین وال مصنوعی در هر مدلی اقدام نمایید. این موضوع باعث خرید گرین وال ارزان‌تر و جلوگیری از هدر رفت هزینه می‌شود.

کاربرد دیوار سبز مصنوعی

از پنل دیوار سبز مصنوعی می‌توان در فضاها و کاربری‌های مختلفی استفاده نمود. دیوارهای جداکننده در فضاهای اداری و یا تجاری، روف گاردن ها و بام‌های سبز، لابی‌ها و فضاهای ورودی مجتمع‌های مسکونی یا تجاری، رستوران‌ها و مراکز فرهنگی به جهت بهبود روحیه افراد ساکن در آن، مجموعه‌های ورزشی و … بهترین گزینه برای استفاده از گرین وال ارزان هستند.

اجرای پنل دیوار سبز ،کانتر

مزایای خرید گرین وال مصنوعی

نگهداری آسان: از جمله ویژگی‌های گرین وال مصنوعی، نگهداری آسان آن‌ها می‌باشد. پس از خرید این محصول لازم نیست آبیاری یا تعویض خاک داشته باشند و می‌توانند سال‌ها سال با همان کیفیت اولیه ظاهر جذابی به محیط کار یا منزل شما بدهند.امکان نصب بدون شرایط خاص: نصب دیوارهای سبز از نوع طبیعی باید در مکان‌هایی باشد که از نور و تهویه مناسبی برخوردار باشد تا گیاه عمر بیشتری کرده و آسیب نبیند. این شرایط برای پنل دیوار سبز مصنوعی وجود ندارد و می‌توان آن را عملاً در هر مکانی مانند فضاهای تاریک و بدون نورگیری نیز قرار داد.

گرین وال مصنوعی

گرین وال مصنوعی

قیمت گرین وال مصنوعی: مناسب بودن قیمت این محصول یکی دیگر از مزایایی است که آن را به کالایی محبوب در میان خریداران تبدیل کرده است.

عرض کم: پنل دیوار سبز مصنوعی نسبت به نوع طبیعی آن از ضخامت بسیار کمتری برخوردار بوده و قابلیت نصب در فضاهای تنگ و راهرو های باریک را نیز دارد.

تنوع بالای انواع گرین وال مصنوعی: این محصول در هر مدل و ابعادی که در نظر شما باشد، تولید می‌شود. استفاده از دیوار سبز مصنوعی در راستای هماهنگی با محیط اطراف می‌تواند در ابعاد و مدل‌های گوناگونی تولید شود. هیچ گونه محدودیتی در انتخاب گیاهان پنل گرین وال مصنوعی وجود ندارد و حتی به صورت ترکیبی نیز به فروش می‌رسند.

گرین وال استوایی

مقاومت در برابر نور خورشید: یکی از ویژگی‌های مهم این محصول مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید و آفتاب می‌باشد. تابش آفتاب می‌تواند به مرور باعث فرسودگی و تغییر رنگ برخی متریال‌ها شود، اما دیوار سبز مصنوعی از این ویژگی مستثنا بوده و برای استفاده در محیط‌های باز و در معرض تابش نور خورشید گزینه مناسبی است.

 

در دسترس بودن: دیوار سبز مصنوعی خرید راحت و سریعی داشته و در صورت نیاز می‌توان آن را به سادگی خریداری کرد. فروش گرین وال مصنوعی ارزان هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. پنل گرین وال مصنوعی قیمت مناسبی داشته و در همه ابعاد و مدل‌های بسیار متنوعی قابل خریداری می‌باشد.

معایب دیوارسبز مصنوعی

طبیعی است که گرین وال مصنوعی ویژگی‌های یک گیاه طبیعی را ندارد. به عنوان مثال گیاهان طبیعی هوا را تصفیه کرده و با تولید اکسیژن در بهبود آلودگی هوا موثر هستند. اما پنل گرین وال مصنوعی طبعاً این ویژگی را ندارد. هم چنین گیاهان طبیعی هوا را مرطوب نگه داشته و در ایجاد محیطی مطبوع موثر هستند. اما این محصول جزو گرین وال ارزان محسوب می‌گردد و از این نظر مقرون بصرفه است.

پتوس در دیوار سبز

شرکت سورن بام

مجموعه خدماتی سورن بام فعالیت حرفه ای خود را از سال 1389 با هدف گسترش و ایجاد فضای سبز در محیط شهری تاسیس شد. این شرکت تشکیل شده از مهندسین و طراحان با تجربه و حرفه ای که امروزه به یکی از برترین و معتبر ترین شرکت های محوطه سازی تبدیل شده است. شرکت سورن بام در پروژه های اجرایی خود از بهترین متریال با ارزان ترین قیمت استفاده می کند و همواره می کوشد تا بهترین تجربه را از فضای خود داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02144277178 تماس بگیرید.

همچنین می توانید شرکت سورن بام را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

2 نظر در “خرید گرین وال مصنوعی

 1. مبینا سرمدی گفت:

  وقت بخیر
  قیمت گرین وال مصنوعی لطفا اعلام کنید.

 2. ادمین دیوار سبز گفت:

  سلام
  هزینه گرین وال مصنوعی مدل پنلی از متری 900 تومان تا 2 میلیون تومان ، مدل استوایی یا جنگلی از متری 5 میلیون تومان تا 9 میلیون تومان است. که نوع گیاه و چیدمان آن هم روی هزینه آن ها تاثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
پروژه‌های دیوار سبز سورن بام

2 نظر در “خرید گرین وال مصنوعی

 1. مبینا سرمدی گفت:

  وقت بخیر
  قیمت گرین وال مصنوعی لطفا اعلام کنید.

 2. ادمین دیوار سبز گفت:

  سلام
  هزینه گرین وال مصنوعی مدل پنلی از متری 900 تومان تا 2 میلیون تومان ، مدل استوایی یا جنگلی از متری 5 میلیون تومان تا 9 میلیون تومان است. که نوع گیاه و چیدمان آن هم روی هزینه آن ها تاثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
با ما در ارتباط باشید