شما اینجا هستید : خانه -> سنگ قلوه ای یا رودخانه ای -> قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت سنگ رودخانه ای  سنگ قلوه ای رودخانه ای یا قلوه سنگ نوعی از سنگ های طبیعی هستند که در اجرای کف سازی و محوطه سازی بسیار پر کاربرد می باشند و در ابعاد و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و این سنگ ها از نظر جنس و رنگ مقاوم می باشند .شرکت های معتبر برای احترام به طبیعت و همچنین بالا بردن کیفیت قلوه سنگ رودخانه ،تولید سنگ را از بستر رودخانه برداشت نمی کنند. در تولید این سنگ ها به علت استفاده از منبع لاشه سنگ یکسان و همچنین تحت کنترل بودن پروسه تولید ،سنگ های به دست آمده از لحاظ سایز ، گردی ، صیغلی بودن و رنگ کاملا یکسان می باشند و از سنگ های رودخانه ای طبیعی تر جلوه دارند.

 

قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت سنگ رودخانه ای

 نحوه تولید قلوه سنگ های رودخانه ای

قلوه سنگ های شرکت سورن بام داخل میکسر ریخته می شوند و با بر هم ریختن داخل میکسر به شکل صیقلی و گوشه گرد در می آیند که این عمل خود در صنعت سنگ ، ایده جدید به حساب می آید که امروزه در فضاسازی های بیرونی و داخلی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است .

کاربرد قلوه سنگ رودخانه ای

کف سازی محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، پارک ها ،  پیاده رو ها ، فضای سبز ، روف گاردن و… سنگ های رودخانه ای برای تزئین دیوار ها ویا داخل گابیون مانند یک پارتیشن و یا دیوار جدا کننده دو فضا از هم استفاده می شوند . برای تزئین المان هایی نظیر آبنما ، آکواریوم ، آلاچیق، شومینه ،تزئین ستون ها  و یا ترکیب آن با دیوار سبز استفاده می شوند .

دلیل محبوبیت سنگ قلوه چیست؟

قلوه سنگ ها از همان زمان که به عنوان یک مصالح ساختمانی شناخته شدند تا به امروز مورد استفاده ی فراوان ساختمان سازان قرار گرفته اند و توانستند محبوبیت خاصی در این بازار پیدا کنند. از آنجا که دسترسی به سنگ قلوه بسیار آسان بوده در ساختمان سازی توانسته اهمیت فراوان پیدا کند. از قلوه سنگ ها در معماری داخلی و طراحی دکوراسیون و همچنین در محوطه سازی و راه سازی استفاده می شود.

قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت سنگ رودخانه ای

رنگ بندی قلوه سنگ های رودخانه ای

  • سنگ رودخانه ای سفید
  • سنگ رودخانه ای مشکی
  • سنگ های  رودخانه ای رنگی (سبز ، زرد ، قرمز ، آبی ، قهوه ای ، طوسی و …)
قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت سنگ رودخانه ای

شرکت سورن بام بزرگترین تولید کننده قلوه سنگ های رودخانه ای می باشد  . شرکت سورن بام در زمینه  معماری منظر فعالیت دارد و در زمینه طراحی و ساخت محوطه، روف گاردن ،  دیوار سبز ، آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، فلاور باکس و… فعالیت های بیشماری داشته . شرکت سورن بام علاوه بر تولید سنگ های رودخانه ای تولید کننده انواع فلاورباکس ، فلاور باکس های دیوار سبز نیز می باشد .

 قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت سنگ رودخانه ای بر حسب درجه بندی و قیمت ها به تومان می باشد

نام محصول قیمت قلوه سنگ درجه ۱ قیمت قلوه سنگ درجه ۲
سنگ رود خانه ای سفید ۱۳۰/۰۰۰ ۱۰۰/۰۰۰
سنگ رودخانه ای مشکی ۱۵۰/۰۰۰ ۱۲۰/۰۰۰
سنگ رودخانه ای رنگی ۱۵۰/۰۰۰ ۱۲۰/۰۰۰

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.