قیمت سنگ رودخانه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. سنگ های قلوه ای رودخانه ای یا قلوه سنگ نوعی از سنگ های طبیعی هستند که در اجرای کف سازی و محوطه سازی بسیار پر کاربرد می باشند و در ابعاد و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند . این سنگ ها از نظر جنس دارای مقاومت بالایی می باشند .شرکت سورن بام برای احترام به طبیعت و همچنین بالا بردن کیفیت قلوه سنگ رودخانه ای ،سنگ را از بستر رودخانه برداشت نمی کند. در تولید این سنگ ها به علت استفاده از منبع لاشه سنگ یکسان و همچنین تحت کنترل بودن پروسه تولید ،سنگ های به دست آمده از لحاظ سایز ، گردی ، صیغلی بودن و رنگ کاملا یکسان می باشند و از سنگ های رودخانه ای طبیعی جلوه بهتری دارند .

قلوه سنگ(سنگ رودخانه ای)چیست؟

قلوه سنگ(سنگ رودخانه ای)چیست؟

 نحوه تولید قلوه سنگ های رودخانه ای

قلوه سنگ ها داخل میکسر ریخته می شوند و با بر هم ریختن داخل میکسر به شکل صیقلی و گوشه گرد در می آیند که این عمل خود در صنعت سنگ ، ایده جدید به حساب می آید که امروزه در فضاسازی های بیرونی و داخلی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است .

محوطه سازی ویلا با قلوه سنگ

محوطه سازی ویلا با قلوه سنگ

کاربرد قلوه سنگ

کف سازی محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، پارک ها ،  پیاده رو ها ، فضای سبز ، روف گاردن و… سنگ های رودخانه ای برای تزئین دیوار ها و یا داخل گابیون مانند یک پارتیشن و یا دیوار جدا کننده دو فضا از هم استفاده می شوند . برای تزئین المان هایی نظیر آبنما ، آکواریوم ، آلاچیق، شومینه ،تزئین ستون ها  و یا ترکیب آن با دیوار سبز استفاده می شوند .

قلوه سنگ(سنگ رودخانه ای)چیست؟

قلوه سنگ(سنگ رودخانه ای)چیست؟

دلیل محبوبیت سنگ قلوه چیست؟

قلوه سنگ ها از همان زمان که به عنوان یک مصالح ساختمانی شناخته شدند تا به امروز مورد استفاده ی فراوان ساختمان سازان قرار گرفته اند و توانستند محبوبیت خاصی در این بازار پیدا کنند. از آن جا که دسترسی به سنگ قلوه بسیار آسان بوده در ساختمان سازی توانسته اهمیت فراوان پیدا کند. از قلوه سنگ ها در معماری داخلی و طراحی دکوراسیون و همچنین در محوطه سازی و راه سازی استفاده می شود.

قلوه سنگ(سنگ رودخانه ای)چیست؟

قلوه سنگ(سنگ رودخانه ای)چیست؟

شرکت سورن بام بزرگترین تولید کننده قلوه سنگ های رودخانه ای می باشد  . شرکت سورن بام در زمینه  معماری منظر فعالیت دارد و در زمینه طراحی و ساخت محوطه، روف گاردن ،  دیوار سبز ، آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، فلاور باکس و… فعالیت های بیشماری داشته . شرکت سورن بام علاوه بر تولید سنگ های رودخانه ای تولید کننده انواع فلاورباکس ، فلاور باکس های دیوار سبز نیز می باشد .

 قیمت سنگ رودخانه ای

قیمت ها به تومان می باشد.

نام محصول قیمت قلوه سنگ درجه 1
سنگ رود خانه ای سفید 145/000
سنگ رودخانه ای مشکی
سنگ رودخانه ای رنگی 175/000