دیوارسبز ، باغ سبز عمودی ، آیا بودن در فضای سبز را دوست دارید ؟ از دیدن طبیعت لذت می برید ؟ دوست دارید بخشی از این طبیعت را در کنار خود و خانه داشته باشید ؟

ممکن است راه های مختلفی مانند دیوارسبز ، باغ سبز عمودی قرار دادن گلدان و فلاور باکس در فضای خانه را امتحان کرده باشید ،

اما داشتن دیوار سبز یا گرین وال حس و لذت دیگری داشته و بسیار بهتر این فضای سبزی را برای خانه شما فراهم می کند .

دیوار سبز با ابعاد دلخواه می تواند در هر قسمتی از خانه مانند فضای نشیمن و پذیرایی ، تراس و بالکن ، راهرو و حتی اتاق خواب قرار گیرد .

استفاده از دیوار سبز در ورودی ها ( لابی یا ورودی خانه ) نیاز ایجاد حسی دعوت کننده در این فضا ها را بر طرف می کند و به خوبی این کار را انجام می دهد و افرادی که به فضا وارد می شوند را جذب می کند .

کاربرد دیوار سبز ، باغ سبز عمودی :

یکی دیگر از کاربرد های دیوار سبز در فضا های خارجی و بیرونی است مانند حیاط ، محوطه باغ و ویلا یا روف گاردن که علاوه بر زیبایی در فضا هایی مانند روف می تواند روشی برای محصور کردن و کم کردن دید اطراف باشد .

روش های اجرای دیوارسبز ، باغ سبز عمودی :

روش های مختلفی برای اجرای دیوار سبز وجود دارد که شامل چند دسته کلی مانند کابلی ، مدولار ، هیدروپونیک و … که هر شرکت روش اجرای مخصوص خود برای هر یک را دارد و به شکلی گوناگون اجرا می کند که به همین دلیل کیفیت های مختلف در اجرا وجود دارد .

شرکت سورن بام برای اجرای دیوار سبز ها از بهترین متریال ها استفاده می کند و پس از طراحی مناسب هر فضا کاملا خواسته کارفرما را بر آورده می کند .

دیوار سبز های شرکت سورن بام از نوع مدولار است که به صورت فلاورباکسی یعنی با قرار دادن فلاور باکس های حاوی گیاهان در جای مشخص اجرا می شود که این فلاورباکس ها منحصرا برای شرکت سورن بام بوده و توسط آن تولید می شود .