آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> نورپردازی -> اجرای نورپردازی فضای سبز

اجرای نورپردازی فضای سبز

نورهای ال ای دی جدیدتری نورپردازی در فضای سبز و پروژه های تجاری، نما و اداری هستند.

در اجرای نورپردازی فضای سبز  و فضا می توان حجم بالایی از ال ای دی ها استفاده کرد.

ال ای دی حداکثر ۱۶ میلیون رنگ را تولید می کنند و در طراحی فضا تاثیر چشمگیری داشتند.

مثلا در طراحی واجرای مجسمه ها  آبنما، در بام سبزها، آلاچیق ها از این نورها می توان به صورت غیر آشکار استفاده کرد و یا اینکه در مقایس بزرگتر مانند پنجره های نوری، قاب های دیوار و یا نورهای نشانگر بکار برده شوند.

در ولتاژ پایین ال ای دی ها  از سیم کشی کوچکتری با ولتاژ پایین مورد استفاده قرار می گیرد و می توان به راحتی آن ها را مخفی کرد و نسبت به مصرف برق کوچکتر و روشن تر شده اند وتوسط سیستم کامپیوتر مورد کنترل قرار بگیرند و تمامی رنگ های مورد نظر از جمله رنگ های رنگین کمای را  به نمایش بگذارند.

LED کاربرد در نورپردازی

رایج ترین کاربرد ال ای دی ها، تغییر رنگ زمینه صحنه ها و همچین استفاده به عنوان عناصر و جزئیات تزیینی در محیط های وسیع است. یکی دیگر از قابلیت های ال ای دی ها که معماران را به استفاده از آن ها ترغیب می کند، استفاده از ال ای دی های در نمای مدرنیستی مرکب می باشد که از توسط شیشه و فلز جا سازی شده اند و این امکان وجود دارد که طرح نورپردازی ساختمان در هر شب قابل تغییر می باشد.

با توجه به اینکه هزینه ال ای دی ها زیاد می باشد اما معماران به این نتیجه رسیده اند که ال ای دی ها در دراز مدت از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشند.

عمر طولانی ال ای دی ها آن ها را به یک گزینه بی عیب و نقص تبدیل می کند مه در جهت نورپردازی در محل های مد نظر تعمیر و نگهداری لوازم و تاسیسات در آن ها دشوار است تبدیل می کند.

 


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت