آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> مه پاش -> مه پاش و سیستم خنک کننده هوا

مه پاش و سیستم خنک کننده هوا

مه پاش و سیستم خنک کننده هوا ، هر سال با گرم شدن هوا برای خنک و مرطوب نگه داشتن هوای محیط، در فضاهای بیرونی مه پاش و سیستم خنک کننده هوا نصب می شود. مه پاش سیستمی است که بدون نیاز به پمپ آب کار می کند و مستقیما به سیستم آب شهری متصل است. نحوه کارآیی آن بدین صورت است که با پودر کردن آب، شبنم های بسیار ریزی را در هوا پراکنده می کند و دمای هوا را بین ۶ الی ۱۰ درجه خنک می کند.

انواع مصارف مه پاش و سیستم خنک کننده هوا

تجهیزات مه پاش و سیستم خنک کننده هوا را می توان در فضاهای متفاوت با کاربری های مختلف اجرا و نصب کرد و به دو نوع مه پاش صنعتی و مه پاش خانگی تقسیم می شود. از جمله انواع مصارف متفاوت مه پاش صنعتی می توان مه پاش گاوداری، مه پاش سالن قارچ، مه پاش مرغداری، مه پاش گلخانه و تونل ضدعفونی کننده را نام برد.

انواع مه پاش خانگی در انواع مه پاش رستوران و کافی شاپ، مه پاش روف گاردن، مه پاش باغ ویلا، مه پاش کنار استخر و مه پاش دور آلاچیق یا پرگولا را می توان نام برد.

تفاوت مه پاش صنعتی و خانگی

مه پاش و سیستم خنک کننده هوا صنعتی به یک سیستم بزرگی از جریان آب و برق نیازمند است و برای فضاهایی با وسعت و مساحت بزرگ مورد استفاد قرار می گیرد. در صورتی که مه پاش خانگی با اتصال به جریان آب سیستم شهری می تواند مه را در فضاهای کوچکتر تولید می کند و از شیلنگ و نازل های مخصوص استفاده می شود.

مزایا و معایب استفاده از مه پاش خانگی

یکی از بارزترین مزایای استفاده از مه پاش خنک کردن و مرطوب کردن هوای محیط می باشد و همچنین ایجاد حس تمیزی، از بین بردن ذرات معلق در هوا، افزایش زیبایی دید بصری را دارا می باشد. از معایب این سیستم میتوان ایجاد حساسیت برای برخی از افراد و مقاوم نبودن بعضی از نازلها در برابر فشار آب را ذکر کرد، گرچه مزایای این سیستم بیش از معایب آن می باشد.

مجموعه : مه پاش


مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت