محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب امروزه با گسترش زندگی شهری و افزایش روز افزون ساخت و ساز اهمیت محوطه سازی ویلا به طور چشمگیری افزایش یافته است ، در حالت کلی به تغییراتی که روی زمین در فضای باز انجام می شود و روند ساخت و ساز ویلا و باغ راه تعریف می کند را محوطه سازی می نامند که شرکت سورن بام یکی از فعالیت هایی که طی چند سال اخیر به خوبی انجام می شده محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب می باشد . در دنیای امروز برای هر چه بیشتر چشمگیر شدن محوطه ساخته شده اطرافمان سعی در استفاده از المان ها و پلن هایی داریم که به زیباتر شدن محیط کمک بسزایی کند از این رو برای زیبایی از ساختن نهر و برکه و گل کاری محوطه و باربیکیو استخر و صخره و آبشار و …استفاده می شود که با رعایت نکات امینی و اصول صحیح ساخت می توان فضای بسیار دلنشین و چشمگیری را فراهم کرد.به این کار محوطه سازی یا لنداسکیپ گفته می شود.

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

سوالات متداول محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

  1. المان های محوطه سازی را نام ببرید ؟
  2. کاربرد فضای سبز در محوطه سازی چیست ؟
  3. کاربرد استخر در محوطه سازی چیست ؟

1. اصلی ترین المان های محوطه سازی ویلا چیست

برای اجرای محوطه سازی از المان های مختلفی استفاده می شود و استفاده از این المان ها بستگی زیادی به مکان اجرای آنها دارد که المان های محوطه سازی شامل :

  • توجه به دسترسی ها
  • ایجاد کف سازی
  • ایجاد فضای سبز
  • ایجاد استخر ، آبشار صخره ای ، نهر و برکه ، آتشدان
  • به کار بردن مبلمان های فضا سازی
  • اهمیت نورپردازی

2. فضای سبز چیست

ایجاد پوشش گیاهی متناسب با شرایط اقلیمی محوطه ویلا یا باغ را ایجاد فضای سبز می نامند که استفاده از انواع درختان ، گیاهان تزئینی ، درختچه ها و انواع گل ها از لحاظ به صرفه بودن هزینه نسبت به المان های دیگر در محوطه سازی به کار برده می شود و همچنین استفاده از فلاور باکس با گل های طبیعی و مصنوعی از دیگر مواردی است که در ایجاد فضای سبز کمک بزرگی به محوطه سازی می کند .

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

3. استخر چیست

استخر یکی از جذابترین و پرطرفدارترین پلن هایی هست که می توان در این خصوص طراحی نمود. استخر بخاطر ارتباط داشتن با عنصر آب ،می تواند آرامش و لذت به اشخاص القا کند و همچنین جنبه تفریحی نیز دارد.

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

4. کف سازی چیست

کف سازی مناسب تاثیری زیادی بر زیبایی و کیفیت محوطه سازی می گذارد و همچنین استفاده از مصالح و مواد مناسب هم از دیگر موارد حائز اهمیت در کف سازی محسوب می شود و در کف سازی محوطه سازی ویلا از واش بتن یا چوب های ترمو که لا به لای آنها از سنگ قلوه ای طبیعی رودخانه ای همراه با چمن مصنوعی وچمن طبیعی استفاده می شود .

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

محوطه سازی ویلا با هزینه مناسب

شرکت مهندسی سورن بام با همراه داشتن کادری مجرب و متخصص می تواند در اجرای محوطه سازی ویلا با هزینه مقرون به صرفه و مناسب برای افراد کمک بزرگی را به ارمغان بیاورد .