محوطه سازی با قلوه سنگ رودخانه ای  : سنگ های طبیعی زیبایی هستند که می توانند در طراحی ها به شکل های گوناگون مورد استفاده قرار بگیرند .

سنگ های رودخانه ای سنگ های طبیعی هستند که می توان از انواع آن در فضاهای داخلی و بیرونی مورد استفاده قرار گیرند و زیبایی فضا را چندین برابر کنند .

ویژگی ها و کاربرد سنگ ها :

قلوه سنگ ها در ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند و رنگ بندی های گوناگونی دارند . اشکال قلوه سنگ ها را می توان شبیه سازی کرده و به صورت گرد و اشکال هندسی و همچنین گوشه دار شبیه سازی کرد در صورتی که فرم طبیعی آن از بین نرود . با این سنگ ها می توان فضای باز اطراف محوطه باغ ، ویلا ، حیاط ،روف گاردن و … همچنین سنگ فرش کردن کف یا همان کف سازی را نیز انجام داد .

سنگ های قلوه دوام زیادی دارند و سازگاری آنها با شرایط مختلف جوی شما را از ترمیم و تعمیر بی نیاز می کند ، بسیار ارزان و از متریال ها و سنگ های مشابه هستند .

شرکت سورن بام در زمینه طراحی محوطه ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط ، روف گاردن و… فعالیت داشته و در زمینه ساخت و اجرای انواع آبنما ، فلاور باکس  ، آلاچیق ، دیوار سبز فعالیت داشته .

همچنین در زمینه تولید انواع فلاور باکس ها و تولید پنل های دیوار سبز  نیز فعالیت می کند . شرکت سورن بام با کارشناسان مجرب و تیم تخصصی طراحی در معماری سبز نیز فعالیت های بیشماری

داشته است .

مزایای استفاده از قلوه سنگ رودخانه ای ، محوطه سازی :

این سنگ ها استحکام زیادی دارند ،قیمت مناسبی دارند ، به تنهایی باعث زیبایی فضا می شوند ،با شرایط مختلف جوی سازگاری دارند .

تولید سنگ رودخانه ای :

این سنگ ها سنگ رودخانه ای نام دارند اما ،از رودخانه ها و چشمه ها جمع آوری نمی شوند ، بلکه سنگ های معدنی هستند که پس از استخراج به قطعات کوچک تقسیم می شوند.سنگ های قلوه اندازه های متفاوتی دارند و نسبت به نیاز و کاربرد انتخاب می شوند .

این سنگ ها دارای رنگ های بسیار زیادی از جمله ،سفید ، مشکی ، قرمز ، زرد ، سبز ، طوسی و ….  می باشد . این رنگ ها رنگ های طبیعی اند و پس از زمان طولانی نیز از بین نمی روند .

rubble

rubble

دسته بندی های سنگ های قلوه ای نسبت به اندازه :

برای درک بهتر سایز، این سنگ ها نام گذاری شده اند به سه دسته :

  • بادامی 1 الی 3 سانت
  • گردویی ( کوچک ترین سایز تا حدود 5 سانت )
  • تخم مرغی ( سایز متوسط از 4 الی 5 تا حدود 10 سانت )
  • پرتقالی ( بزرگترین سایز از 10 تا 15 سانت )

قیمت آن ها بر اساس اندازه فرقی ندارد و نسبت به وزن سنجیده می شوند ، اما رنگ های مختلف قیمت متفاوتی دارند و رنگ های سفید و مشکی نسبت به سنگ ها رنگی ارزان تر اند .

rubble

rubble

محوطه سازی با قلوه سنگ رودخانه ای

مکان هایی که از سنگ های رنگی استفاده می شود :

باغ ، ویلا ، استخر ، آّبنما ، لابی مجتمع ها و هتل ها ، روف گاردن ، تراس سبز ، شومینه و …برای طراحی محوطه در شکل های مختلف می توان از این سنگ ها استفاده کرد ،زیرا نمای بسیار زیبایی را ایجاد می کند.

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .