قلوه سنگ رودخانه ای شرکت سورن بام ، قلوه سنگ رودخانه ای از نظر اندازه ، شکل و رنگ و ماندگاری از پرکاربردترین مصالح در دکوراسیون داخلی و تزئین فضای سبز و ساخت گذرگاه های طبیعی می باشد.شرکت سورن بام تولید کننده انواع قلوه سنگ رودخانه ای درجه یک را با رنگ های طبیعی و دانه بندی شده در سایز های مختلف می باشد .

استفاده از سنگ قلوه در محوطه سازی ویلا:

برای شکل گیری باغ یا ویلا و یا حیاط یکی از تاثیر گذار ترین عناصر استفاده از سنگ طبیعی می باشد.علاوه بر ویژگی تزیینی بودن،موارد دیگر مانند استحکام،مقاومت در شرایط خارجی را نیز دارد.از سنگ ها می توان در ساخت المان هایی مانند پله ها،دیوارهای حائل،کوچه ها،استخرها،باغ های صخره ای و..استفاده کرد و اغلب در کنار آن از چمن،گیاهان،گل و یا ترکیب آن ها تزیین نمود.مصالح سنگی و ابعاد آن ها بسیار متنوع هستند و لازم به ذکر است که برای این منظور باید سنگ ها را به گونه ای انتخاب نمود که در برابر یخ زدگی مقاوم بوده و سطح ناصافی داشته باشند که در طول ماه های زمستان خطر لغزش و آسیب را به صفر برساند.

استفاده از قلوه سنگ رودخانه ای ممتاز شرکت سورن بام  دارای مزایای بی شماری در ساخت و تزئین باغ و فضای سبز می باشد. قلوه سنگ رودخانه ای ممتاز شرکت سورن بام با رنگ های کاملا طبیعی و ماندگاری بالا می باشد و باغ های شما را زیبا می کند.قلوه سنگ رودخانه ای با خاصیت هماهنگی با محیط می تواند به سرعت و با کم ترین هزینه باغ شما را متحول کند و به یک اثر هنری و زیبا تبدیل کند. سنگ های رودخانه ای سفید  که اصطلاحا قلوه سنگ نامیده می شود ، از جنس  سنگ های چینی و از معادن الیگودرز استخراج می گردد و بعد از پردازش در کارخانه  بصورت گرد گوشه درآمده و با نام قلوه سنگ سفید رودخانه ای در سایز های مختلف عرضه می گردد.

کاربرد سنگ های رودخانه ای  :

قلوه سنگ رودخانه ای شرکت سورن بام از لحاظ رنگ بندی :

  • قلوه سنگ سفید
  • قلوه سنگ رنگی .

معایب استفاده از سنگ های تزیینی:

غرق شدن در خاک به علت سنگین تر بودن.

با گذشت زمان سنگ ها عمق نفوذ به خاک را از بین می برند.

از رشد گیاهان پشتیبانی نمی کند زیرا آب در آن ماندگاری کمتری دارد.

می توانند دمای خاک را در روزهای گرم افزایش دهند.