فلاور باکس چوبی

فلاور باکس چوبی در جهت زیبایی شهری و زیبایی منازل مسکونی، تجاری، اداری سعی بر آن شده که برای خارج شدن از فضایی که با ماسه و سیمان و…

طراحی شده و لطافت چندانی ندارد آن را با فضایی سبز همگام کرد که می تواند شامل فلاور باکس ها باشد که بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که دارای کمبود فضا هست

بالاخص در فضاهای آپارتمانی که می تواند در بیرون ساختمان قرار گیرد به عنوان مثال لبه پنجره یا می توان در دیوار و تراس و در داخل قرار گیرد.

در واقع فلاور باکس یک مکمل برای فضای سبز درمنازل هست. استفاده از تجهیزات مبلمان در فضای شهری در کنار فلاورباکس ها می تواند اثرات مثبتی بر روی شهروندان و استفاده کنندگان از محیط های شهر داشته باشد و به مردم این امکان را می دهد که در فرصت های لازم از نشستن و دیدن فضای شهری لذت ببرند و حتی از دیدن فلاور باکس در کنار خود حس اشتیاق به فضای سبز در آنجا را به وجود آورد.

از فلاورباکس های به عنوان مبلمان شهری استفاده می شود.

گلدان های کاشت (فلاورباکس) در چند سایز و چند رنگ در حالت آویز و پایه دار قابل ارائه می باشد.

مزایای فلاور باکس

مزایای کاشت در فلاورباکس را می توان به اختصار در چند مورد عنوان نمود:

۱- کاشت درخت، درختچه و گل در محل هایی که امکان کاشت وجود ندارد ( مثل تراس، بام ).

۲- جابجایی یکی دیگر از مزایای فلاورباکس می باشد بدین شکل می توان فلاورباکس را در محل دیگر کاشت نمود و وقتی در اوج زیبایی و طراوت می باشد به محل مورد نظر انتقال داد ( مثل افتتاحیه پروژه ها، زمان برگزاری جشن ها، جشنواره ها).

۳- یکی دیگر از مزایای کاشت در فلاورباکس، ایجاد تغییر دکوراسیون در محل می باشد

یعنی با جابجایی فلاورباکس ها از یک محل به محل دیگر می توان تنوع و طراوت روانی ایجاد کرد .

۴- ایجاد باغ بر روی پشت بام: در فلاورباکس ها در سایز های مختلف می توان کاشت درخت، درختچه و گل را در پشت بام داشته باشیم و از فضای مرده بام به نحو احسن استفاده نمود ( ایجاد روف گاردن)