فلاور باکس فلزی

فلاور باکس فلزی قرار دادن فلاور باکس فلزی یا چوبی یا بتنی در  داخل خانه به طور سنتی بر روی پنجره ها در داخل خانه پیدا می شود. نه تنها فلاور باکس ها داخل خانه را، سبز و رنگارنگ  می کنند، بلکه فلاور باکس را در داخل و خارج از منزل نیز استفاده می کنند، و شما احساس می کنید بیشتر با طبیعت ارتباط پیدا کرده اید.

فلاور باکس فلزی داخل خانه

ما منظره ای زیبا در سبک های طراحی منظر به صورت مینیاتوری را در داخل خانه به اجرا در می آوریم.گیاهانی که داخل سالن زنده می مانند.

خلاق ترین ظرفیت باغ در فضایی که است که بتوان در آن از فلاور باکس فلزی یا بتنی استفاده کرد.

باغ گیاهان داخل سالن

شما آشپزی خود را در داخل خانه انجام می دهید بنابراین حس می کنید که می خواهید گیاهان خود را در آنجا کنار شما قرار بگیرند آنها را در فلاور باکس فلزی یا چوبی  بگذارید.

انواع فلاور باکس ها

عمودی دیوار کاشت

شما  می تواند یک تراس سبز با کاشت گل و گیاه در هر اندازه از یک پانل مش فولادی آویزان کرد . یک ایده درخشان در مورد باغچه ای که یادآور جعبه گل است.

 باکس فلزی

درختان بلند سیب به عنوان پرده های طبیعی عمل می کنند، یک ایده که یک جعبه پنجره فلز گالوانیزه قرار داده شده و داخل خانه قرار گرفته است . شما می توانید انواع گوجه، فلفل، گل های جعفری و غیره را در فصل های مختلف بکارید و از آنها استفاده کنید که می توان آنها را آبیاری قطره ای کرد.

فلاور باکس جعبه گل شیشه ای

یک جعبه پنجره ی شیشه ای فرصتی برای استفاده کامل از گل های رنگارنگ ظریف است که ممکن است این گلدان ها همیشه محبوب باشند .

شرکت سورن بام با تیم متخصص و کارشناسان مجرب خود در زمینه معماری منظر فعالیت های بیشماری انجام داده اند و در زمینه های گوناگون از جمله طراحی و ایجاد انواع فلاورباکس فعالیت دارد.