فلاورباکس زینتی سورن بام

فلاور باکس فلزی و انواع آن

آنچه در این مقاله میخوانیم

فلاورباکس زینتی سورن بام ، فلاور باکس ها در ایجاد فضای سبز بسیار حائز اهمیت می باشند. امروزه با زندگی شهر نشینی و کاهش فضای سبز فلاور باکس ها بهترین گزینه برای ایجاد فضای سبز می باشند. برای ایجاد فضای سبز با کمترین مساحت در فضای داخلی و بیرونی با المان فلاور باکس امکان پذیر می باشد. فلاور باکس ها در ابعاد و اشکال مختلف قابل اجراء می باشند. شرکت سورن بام بزرگترین تولید کننده فلاور باکس ها با متریال مختلف در ابعاد استاندارد و ابعاد سفارشی می باشد.

 انواعفلاور باکس،گلدان زینتی سورن بام :

  • فلاور باکس های زمینی
  • فلاور باکس های دیواری
  • فلاور باکس های آویزی
فلاورباکس زینتی سورن بام

فلاورباکس زینتی سورن بام

انواع فلاور باکس ها از لحاظ متریال:

  • فلاور باکس های چوبی
  • فلاور باکس های پلاستیکی
  • فلاور باکس های فلزی
  • فلاور باکس های بتنی

کاربرد فلاور باکس،گلدان زینتی سورن بام:

باکس ها در فضای داخلی و بیرونی کاربرد دارند. جعبه های گل اصولا به شکل مربع و مستطیل ساخته می شوند، شرکت سورن بام سازنده فلاور باکس های مدور نیز می باشند.

فلاور باکس ها در فضای داخلی، نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، لابی، راهرو و …. کاربرد دارند. فلاور باکس ها در فضای بیرونی، روف گاردن، تراس، حیاط، محوطه باغ، ویلا، پارک ها، کنار پیاده روها، اتوبان ها و… هر فضایی که نیاز به ایجاد فضای سبز داشته باشد ولی مساحت زیادی برای ایجاد فضای سبز ندارند از این المان زیبا برای ایجاد فضای سبز می توان استفاده کرد.

نکته بسیار مهم، استفاده از فلاور باکس ها در هر فضایی از فلاور باکس هایی که متریال آن با محیط اطراف هماهنگی دارند استفاده می شود. نکته دیگر که دارای اهمیت می باشد انتخاب گونه های گیاهی می باشند، که  علاوه بر شرایط اقلیمی باید از گونه های گیاهی استفاده شوند که فلاور باکس ها محل مناسبی را برای رشد گیاه را  فراهم سازند.

مقالات مرتبط
پروژه‌های فلاور باکس سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button