شما اینجا هستید : خانه -> مه پاش -> سیستم مه پاش و کاربرد های مه پاش

سیستم مه پاش و کاربرد های مه پاش

مه پاش دارای کاربرد های متفاوتیست و معمولا برای فضا های خارجی به کار می رود اما برای فضای داخلی نیز کاربرد دارد ( مانند مه پاش خانگی کوچک ) .

کاربرد های مه پاش :

از جمله کاربرد های سیستم مه پاش و تقریبا اصلی ترین کاربرد خنک کردن فضاست که برای محوطه باغ و ویلا و رستوران ها بسیار استفاده می شود ، از دیگر کاربرد ها از بین بردن گرد و غبار بوده که جریان هوای سالم تری را ایجاد می کند و برای ایجاد رطوبت در محیط نیز استفاده می شود ، ضد عفونی نیز از دیگر استفاده های آن است ، همچنین برای ایجاد دود و مه مصنوعی و از بین بردن بوی بد نیز کاربرد دارد .

امروزه از مه پاش ها بسیار در گلخانه ها استفاده می شود زیرا دما و رطوبت مورد نیاز را فراهم کرده و مصرف آب را پایین می آورد .

مه پاش ها برای تراس های سبز و بام سبز نیز بسیار کاربرد دارند .

این سیستم بسیار موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود و حداکثر بهره وری را فراهم می کند .

انواع سیستم های مه پاش :

سیستم های مه پاش به دو صورت فشار قوی و فشار ضعیف موجود اند که در سیستم فشار قوی آب با سرعت بسیار بالا از نازل ها خارج شده و به همین دلیل به ذرات بسیار بسیار ریز میکرون تبدیل می شوند .

رستوران ها و کافی شاپ هایی که دارای فضای باز اند برای جذب مشتری بیشتر در فصول گرم از این سیستم استفاده می کنند تا هوای مطبوع و خنکی را ایجاد کنند .

شرکت سورن بام ارائه دهنده انواع مه پاش برای رستوران ها و کافی شاپ ها و مزارع و مرغداری ها می باشد ، همچنین مجری انواع پروژه ها در زمینه معماری منظر و محوطه سازی و بام سبز ( روف گاردن ) و آبنما می باشد که می توانید برای راهنمایی بیشتر و اطلاع از قیمت ها با شماره ۴۴۲۷۷۱۷۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.