دیوار سبز کافه ژوانی اهواز

ز

آنچه در این مقاله میخوانیم

دیوار سبز کافه ژوانی اهواز ، دیواری پوشیده از پوشش گیاهی است که توسط شرکت سورن بام به اجرا در آمده است.دیوار سبز هم می تواند به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی در داخل و خارج ساختمان با توجه به شرایط اقلیمی که دارد به کار رود . المان دیوار سبز یکی از زیباترین طراحی های فضای سبز به شمار می آید .

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

امروزه بسیاری از افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود کنار یک دیگر و حتی قرار های کاری شان کافی شاپ را انتخاب می کنند . هر روزه به تعداد کافی شاپ های سطح شهر افزوده می شود . در میان بازار رقابتی که بین کافی شاپ ها وجود دارد هر کافی شاپی سعی می کند تا با راهکار های مختلف مشتری بیشتری را جذب خود کند  . استفاده از دیوار سبز در کافی شاپ ها یکی از همان راه کار های خوب برای جذب مشتری می باشد .

دیوار سبز کافه ژوانی

دیوار سبز کافه ژوانی

در کافه ژوانی دیوار سبز هم در فضای داخلی و هم خارجی اجرا و طراحی شده است . در قسمت داخلی فضا دیوار سبز شاخه ای به صورت مصنوعی اجرا شده است. علاوه بر جذابیت و زیبایی که به فضا می بخشد باعث ایجاد شدن یک عایق دما و صوت می شود . در تراس بیرونی این کافه به دلیل مرطوب بودن و خشک بودن هوا در اهواز  از دیوار سبز مصنوعی استفاده  شده است که افراد می توانند با قرار گرفتن در این فضا شرایط دلپذیری را از کنار یک دیگر بودن تجربه کنند .

دیوار سبز

دیوار سبز

سوالات متداول دیوار سبز

  1. تاثیر اجرای دیوار سبز چه می باشد ؟

1. مزیت دیوار سبز کافه ژوانی اهواز چیست ؟

  • یکی از مزیت های اجتماعی دیوار سبز را می توان به حس آرامش و کاهش استرس افرادی که در این مکان حضور پیدا می کنند می باشد .
  • اجرای دیوار سبز در کافه ژوانی باعث شده  افرادی که در این مکان قرار می گیرند تجربه دلچسبی از غذاخوردن در محیطی سر سبز و آرام و روحیه بخش را در کنار یک دیگر داشته باشند . وجود دیوار سبز در این فضا به ارزشمندی بنا کمک بزرگی می کند .
دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

دیوار سبز کافه ژوانی در اهواز

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .

پروژه دیوار سبز سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button