اجرای فلاور باکس در تراس

اجرای فلاور باکس در تراس ،  شما می‌توانید با طراحی درست تراس خود، انتخاب درست گل و گیاه، افزودن مبلمان درست، رنگ آمیزی مناسب، افزودن وسایل جانبی مقتضی و… آن را متحول کنید . ساخت فلاورباکس باعث می شود از طراوت و خنکای دل‌انگیز روزهای بهاری، گرمای دلچسب تابستان، خیال‌ انگیزی پاییز و شکوه و رخوت زمستان ‌‌نهایت استفاده را ببرید.

اجرای فلاور باکس در تراس

اجرای فلاور باکس در تراس

فلاورباکس چیست ؟

flower box جعبه های گل و گیاه هستند که در فضاهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند .این باکس ها امروزه مورد توجه بسیاری از افراد می باشد، چرا که با افزایش زندگی ماشینی فضای کافی برای کاشت گل و گیاه وجود نداشته و افراد در محوطه های داخلی و خارجی خود از آن استفاده می کنند.

فلاورباکس ها در ابعاد،اندازه،رنگ،شکل و..متفاوتی می باشند و بسته به سلیقه افراد و میزان فضا و محیط انتخاب می گردند.

اجرای فلاور باکس در تراس را متخصصین شرکت سورن بام ، با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و محیطی مکان مورد نظر شما اقدام به طراحی فضایی دلنشین و کارامد برای شما کرده و سعی در برآورده شدن نیازهای روحی شما در این فضای سنگین شهری دارد . در روند رشد زندگی شهرنشینی، شاهدیم که فضاهای زندگی هر روز بسته‌تر شده و از سبزی آن پیوسته کم می‌شود.

در چنین فضایی احیا و استفادهٔ درست از فضای سبز تراس  بسیار مهم است؛ چرا که با توجه به زندگی آپارتمان نشینی امروز، تراس از تنها فضاهایی است که می‌توان در آن نفسی تازه کرد و از آسمان و نور مستقیم بهره برد.

تراس سبز|اجرای فلاور باکس

در سیر تکاملی تاریخ نیز ، برای ارتباط فضای بیرون یا باغ به داخل ساختمان ، نمونه های بسیار جالب و تاریخی وجود دارد که دلیل بر اهمیت این موضوع است.

در تراس برای حفظ زیبایی و ارتباط بیشتر با محیط ، قطعات یا قسمت هایی را برای گل کاری ، کاشت گیاهان فصلی و دائمی ، تخصیص می دهند و آمیختگی های خاصی از سنگ فرش و گیاه پدید می آورند .

گاهی تراس ها را با انواع مصالح ساختمانی بصورت سرپوشیده توسط گیاهان رونده احداث می کنند و تحت عنوان باغ های تراسی سرپوشیده می نامند. عمدتا بایستی گفته شود ،

هدف از تراس سر پوشیده، نزدیکی بیشتر به طبیعت و محیط می باشد. اگر تراس به نحو مناسب و مطلوب طراحی و هم چنین گیاهان مناسبی برای آن انتخاب شود می توان در طول تابستان

یک فستیوال دراز مدت از رنگهای مختلف پدید آورد. در مناطقی که شرایط بیرونی برای حفظ گیاهان وجود ندارد ، از دیواره های شیشه ای و یا چوب های خیزران و …

در اطراف تراس استفاده می کنند. ضمنا گیاهانی از قبیل پاپیتال (همیشه سبز) برای آراستن آن مناسب می باشد. در فضای این گونه تراس ها می توان انواع گیاهان زینتی را در گلدان و یا جعبه های بزرگ نگهداری  کرد .

هم چنین سورن بام با استفاده از انواع فلاور باکس های زیبا و چشم نواز نقش و نگاری خاص به تراس شما می بخشد . هم چنین توسط شبدر سه برگ ، می توان پرچین زیبایی را پدید آورد.