اجرا بام سبز سعادت آباد یکی از بزرگترین پروژه های بام سبز در تهران می باشد که در یک برج مسکونی واقع در خیابان حافظی سعادت آباد ، که حدودا 1000 متر مربع می باشد اجرا شده است . در مرحله اول کارشناسان شرکت سورن بام از محل بازدید کرده و اطلاعات مورد نظر را در اختیار تیم متخصص معماری ، متخصصین فضای سبز ، معماران منظر و مهندسین عمران قرار داده تا به صورت کاملا تخصصی بام طراحی شده و به مرحله اجرا برسد .

اجرای بام سبز سعادت آباد

اجرای بام سبز سعادت آباد

هزینه بام سبز

هزینه بام سبز

سوالات متداول بام سبز

  1. اجرای بام سبز
  2. المان های اجرایی بام سبز
فضای سبز بام خانه

روف گاردن ، بام سبز چیست ؟

1. نحوه اجرا اولیه بام سبز چگونه است ؟

در ابتدا پس از جمع آوری اطلاعات طراحان بر مبنای در خواست کارفرما فضای بام را طراحی کرده و پس از اتمام طراحی بام سبز  ، طرح را در اختیار کارفرما قرار داده تا  از طرف کارفرما تایید شود . بعد از تایید کارفرما و بررسی شرایط لازم طراحی توسط تیم متخصص شرکت سورن بام به اجرا در می آید .

اجرای بام سبز سعادت آباد

اجرای بام سبز سعادت آباد

2. المان های اجرایی در بام سبز سعادت آباد چیست ؟

پروژه بام سبز مهسا سورن بام

پروژه بام سبز مهسا سورن بام

طراحی و اجرای نورپردازی در بام سبز

طراحی و اجرای نورپردازی در بام سبز

در ابتدا بر حسب محاسبات بام کف سازی اولیه که شامل : عایق رطوبتی ،عایق حرارتی ، لایه ضد ریشه ، لایه زه کشی  ،لایه فیلتراسیون ، بستر کاشت گیاهان ، لایه پوشش گیاهی  که مرحله نهایی کف سازی اولیه صورت می گیرد و در آخر به جا نمایی المان هایی که در بالا ذکر شده است می پردازیم و کف سازی نهایی که شامل چمن مصنوعی ، قلوه سنگ ، واش بتن ، سنگ و…. انجام می شود .

شرکت سورن بام در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت های بیشماری دارد . فعالیت های شرکت سورن بام شامل : طراحی و اجرا روف گاردن ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، دیوار سبز ، انواع فلاور باکس ها ،آبنما ، آبشار صخره ای، برکه و چشمه های مصنوعی ، نصب سیستم آبیاری ، نصب سیستم مه پاش و … از جمله فعالیت های شرکت سورن بام می باشد . برای مشاوره رایگان،بازدید و اجرا با ما تماس بگیرید .