اجرای بام سبز سعادت آباد ، پروژه بام سبز سعادت آباد یکی از بزرگترین بام سبز در تهران می باشد که در یک برج مسکونی واقع در خیابان حافظی سعادت آباد ، که حدودا 1000 متر مربع می باشد ، در مرحله اول کارشناسان شرکت سورن بام از محل بازدید کرده و اطلاعات مورد نظر را در اختیار تیم متخصص معماری ، متخصصین فضای سبز ، معماران منظر و مهندسین عمران قرار داده تا به صورت کاملا تخصصی بام طراحی شده و به مرحله اجرا برسد .

اجرای بام سبز سعادت آباد

اجرای بام سبز سعادت آباد

سوالات متداول بام سبز

  1. اجرای بام سبز
  2. المان های اجرایی بام سبز

1. نحوه اجرا اولیه بام سبز چگونه است ؟

در ابتدا پس از جمع آوری اطلاعات طراحان بر مبنای در خواست کارفرما فضای بام را طراحی کرده و پس از اتمام طراحی بام سبز ، طرح را در اختیار کارفرما قرار داده تا طرح از طرف کارفرما تایید شود . پس از تایید طرح و نهایی شدن طرح ، نقشه های در اختیار تیم اجرایی قرار گرفته و به محل اعزام می شوند .

اجرای بام سبز سعادت آباد

اجرای بام سبز سعادت آباد

2. المان های کاربرده شده در بام سبز سعادت آباد چیست ؟

در ابتدا بر حسب محاسبات بام کف سازی اولیه که شامل : عایق رطوبتی ،عایق حرارتی ، لایه ضد ریشه ، لایه زهکشی ،لایه فیلتراسیون ، بستر کاشت گیاهان ، لایه پوشش گیاهی که مرحله نهایی کف سازی اولیه صورت می گیرد و در آخر جا نمایی المان هایی که در بالا ذکر شده است می پردازیم و کف سازی نهایی که شامل چمن مصنوعی ، قلوه سنگ ، واش بتن ، سنگ و…. انجام می شود .

شرکت سورن بام در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت های بیشماری دارد ، فعالیت های شرکت سورن بام شامل : طراحی و اجرا روف گاردن ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، دیوار سبز ، انواع فلاور باکس ها ،آبنما ، آبشار صخره ای، برکه و چشمه های مصنوعی ، نصب سیستم آبیاری ، نصب سیستم مه پاش و … از جمله فعالیت های شرکت سورن بام می باشد .